kariéra

Volná pracovní místa

  • Specialista marketingu
  • Prodejce ojetých vozů pro pobočku v Choustníkově Hradišti
  • Asistentka prodeje pro Hradec Králové
  • Automechanik pro provozovnu v Hradci Králové
  • Skladník/ce náhradních dílů a příslušenství pro provozovnu Hradec Králové
Specialista marketingu
POŽADUJEME:
  • SŠ s maturitou
  • praxe v marketingu min. 1 rok
  • základy HTML
  • zájem o online marketing
  • analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, kreativitu, týmového ducha, loajálnost
  • řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce:

  • návrh a tvorba firemních propagačních materiálů
  • tvorba direct mailů, správa sociálních sítí
  • správa obsahu webových stránek
NABÍZÍME:
  • práci v moderním prostředí
  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměn
  • zázemí silné, prosperující společnosti
  • možnost osobního rozvoje a vzdělání
  • příspěvek na stravování
digital-marketing3
Prodejce ojetých vozů pro pobočku v Choustníkově Hradišti
POŽADUJEME:
  • praxe min. 3 roky v prodeji vozů
  • praxe s akvizičním prodejem výhodou
  • komunikační schopnosti s orientací na zákazníka
  • organizační schopnosti, schopnost práce v týmu
  • časovou flexibilitu, pečlivost a loajalitu
  • dobrá úroveň práce s PC
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
NABÍZÍME:
  • po zkušební době možnost využít služební vůz a mobilní telefon pro osobní účely
SER12-107
Asistentka prodeje pro Hradec Králové
POŽADUJEME:
  • SŠ s maturitou
  • praxe na obdobné pozici a administrativě výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování a vzhled, orientace na zákazníka
  • schopnost práce v týmu, časovou flexibilitu, pečlivost a loajalitu

  • vedení samostatné pokladny (příjem = tržby, výdej = spotřební materiál, PHM apod.), evidence došlé pošty
  • péče o zákazníky, příjem telefonních hovorů (přepojování, objednávání zákazníků, spokojenost zákazníků apod.)

NABÍZÍME:
  • práci v moderním prostředí a v mladém kolektivu
  • zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování
  • možnost kariérního růstu
asistentka
Automechanik pro provozovnu v Hradci Králové
POŽADUJEME:
  • SOU v oboru automechanik
  • praxe v chodu autorizovaného servisu
  • schopnost práce v týmu
  • pečlivost a loajalita
NABÍZÍME:
  • 30 000 Kč nástupní mzda
  • 30 000 Kč jednorázový bonus po zkušební době
  • práci s nejmodernější automobilovou technikou
SER12-131_270_x_180
Skladník/ce náhradních dílů a příslušenství pro provozovnu Hradec Králové
POŽADUJEME:
  • SŠ s maturitou technického směru
  • praxe v provozu skladu autorizovaného servisu výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost řešit problémové situace
  • dobrá úroveň práce na PC
  • pečlivost a loajalita, orientace na zákazníka
  • řidičské oprávnění sk.B

NABÍZÍME:

1198765-img-skladnik-sklad_281_x_180

Své životopisy na volná pracovní místa zasílejte na e-mail kariera@olfincar.cz nebo využijte náš online formulář pro okamžité zaslání.

###message