Limitovaná nabídka Nový Golf za 153 Kč denně!

Právě nyní můžete v OlfinCaru získat v rámci limitované nabídky atraktivní model Volkswagen Nový Golf za jedinečnou cenu.

novy golf
novy golf

ZA 153 KČ* DENNĚ SI MŮŽETE UŽÍVAT S NOVÝM GOLFEM VŠECHNA SVÁ DOBRODRUŽSTVÍ.
BEZ PLATBY PŘEDEM, S KOMPLETNÍM POJIŠTĚNÍM A BEZ SERVISNÍCH NÁKLADŮ.

LIMITOVANÁ NABÍDKA OPERATIVNÍHO LEASINGU ZA 4 554 KČ MĚSÍČNĚ* SE VZTAHUJE NA PĚTIDVÉŘOVOU VERZI NOVÝ GOLF HATCHBACK S MOTORIZACÍ 1,0 TSI/BENZIN. ZVÝHODNĚNOU SPLÁTKU ZÍSKÁTE VÝKUPEM STARÉHO VOZU NA PROTIÚČET.

 

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz Volkswagen Nový Golf, 5dvéřové TSI 81 kW/110 Ps s výbavou Comfortline za podmínek 0% akontace, 36 měsíců, 10 000 km/rok + 5 000 km tolerance, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel, pojištění právní ochrany - asistent, vč. pojištění spoluúčasti 5% a balíček servisních služeb obsahující servisní prohlídky. Měsíční splátka bez DPH činí 3 764 Kč, splátka s DPH činí 4 554 Kč. Denní splátka bez DPH činí 126 Kč, denní splátka s DPH před zaokrouhlením 152,46 Kč. Nabídka je určená pro plátce DPH. Kalkulace pro neplátce bude připravena na požádání. Nabídka platí do odvolání. Služby v České republice jsou nabízeny prostřednictvím Volkswagen Financial Services.

Pro více informací kontaktujte náš tým a přijďte se svézt!
Poznejte Volkswagen Nový Golf.

###message