Operativní leasing od OlfinCaru

Volkswagen Golf 1,4 TGi již od 2 855 Kč měsíčně bez DPH

Volkswagen Golf 1,4 TGi
Volkswagen Golf 1,4 TGi

Přijďte si do OlfinCaru pro Volkswagen Golf 1,4 TGi využívající jako primární zdroj energie stlačený zemní plyn (CNG), který v současné době představuje nejčistší palivo pro spalovací motory. Tento model je osazen motorem TGI již při výrobě. Kombinace turbodmychadla a přímého vstřikování zemního plynu přináší silný výkon a výrazně nižší emise CO2. Hlavně může nabídnout značnou úsporu nákladů!

S operativním leasingem od nás jej můžete mít již od 2 855 Kč měsíčně bez DPH.

Motor TGI
Motor TGI

Motory na CNG šetří přírodu i peněženku

S motory TGI a pohonem CNG dokážete ušetřit oproti konvenčním palivům, jako je benzín a nafta, 30−50 % nákladů! Úspora je dána nejen nižší spotřebou, ale také nižší spotřební daní a bonusem v podobě oproštění od silniční daně.

Další výhody TGI
Další výhody TGI

Další výhody TGI

Nižší povinné ručení
Vysoký výkon přináší překvapivě maloobjemové agregáty. To znamená, že se na ně vztahuje i nižší sazba povinného ručení.

Rychlejší návratnost investice
I přes příplatek za speciálně řešený agregát se investice do pohonu na CNG vrátí mnohem rychleji než u naftového motoru.

Výkon a servis
Výkon a servis

Výkon a servis

Výkon
Palivo CNG je převážně tvořeno z metanu a nabízí velmi vysokou výhřevnost a efektivní využití paliva. Další předností je také minimální ztráta výkonu motoru.

Servis motorů TGI
Protože jde o sériově montované pohonné ustrojí, veškeré kontroly a servis systému probíhají v rámci pravidelných servisních prohlídek.

TGI bezpečnost
TGI bezpečnost

Bezpečnost

I přes obvyklé obavy ze zemního plynu, který je uchováván pod vysokým tlakem, přináší systém větší bezpečnost, než je tomu u vozů využívajících jako palivo benzín, naftu nebo LPG. Stlačený zemní plyn je totiž lehčí než vzduch. Při jeho úniku tak nedochází k hromadění při zemi, ale plyn se volně rozptýlí ve vzduchu.

Volkswagen Golf Variant
Volkswagen Golf Variant

Přehled nabídek operativního leasingu pro Volkswagen Golf či Golf Variant s motorem 1,4 TGI

###message