Pneuservis

olfincar-header_pneuservis
olfincar-header_pneuservis

V našich autorizovaných servisech v Hradci Králové a Trutnově poskytujeme kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky či celá kola pro všechny osobní i užitkové vozy značek Volkswagen a ŠKODA s PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

Naši odborníci Vám rádi a ochotně poradí s dotazy ke stavu Vašich pneumatik a případně doporučí, jak správně jezdit, aby déle vydržely. Zajistíme Vám samozřejmě i opravy propíchnutých pneumatik nebo výměny poškozených ráfků. Nechybí ani geometrie vozu, kterou Vám změříme a případně seřídíme.

Díky našim pneuservisům budete mít vždy včas přezuto a budete moci jezdit v kterémkoliv ročním období zcela bez obav!

VYUŽIJTE SLUŽBY NAŠICH PNEUSERVISŮ:

PRODEJ
U nás máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu. Můžete si vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik a originálních kompletních kol.

PNEUGARANCE
Pokud si zakoupíte nové pneumatiky nebo originální kompletní kola v našich servisech, automaticky získáte bezplatně Volkswagen nebo ŠKODA PneuGaranci - záruku na jejich poškození a výrobní vady.

AIRSTOP
Nabízíme také pneumatiky s technologií AirStop® - se speciální uzavírací hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa o průměru do 5mm hned při vpichu, utěsní propíchnutý kanál a umožní tak dojezd až do servisu.

SEZÓNNÍ VÝMĚNA PNEU ZA VÝHODNÉ CENY

SERVIS A USKLADNĚNÍ
tzn. vyvážení, montáž, ošetření a uskladnění sezónních pneumatik a kompletních kol za příznivou cenu. Samozřejmostí z naší strany je vždy také jejich umytí.

EKOLOGIE
Pro naše zákazníky poskytujeme zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.

Akce Pneuservis

vymena a uskladneni pneu
vymena a uskladneni pneu

Servisní služby Hradec Králové

Navštivte nás na adrese OlfinCar s.r.o. Na Rybárně 1670 500 02 Hradec Králové
Informace získáte na +420 495 000 563

Servisní služby Trutnov

Navštivte nás na adrese OlfinCar s.r.o. Královédvorská 517 541 01 Trutnov
Informace získáte na +420 499 814 507
###message