Toyota Nová Corolla

Nová Corolla
Nová Corolla

NOVÁ ÉRA HYBRIDU
Začínáme další kapitolu v dějinách nejpopulárnějšího auta na světě. Seznamte se s Toyotou Corolla v její nejlepší verzi - v nabídce jako dynamický a sportovní Hatchback, praktické a elegantní kombi Touring Sports nebo rafinovaný a stylový Sedan.

Corolla Hatchback
Corolla Hatchback

Corolla Hatchback

Atraktivní a dynamický hatchback se do ulic vašeho města vydává rovnou ze skicáku designového oddělení. Za předními a zadními LED světly se otočíte nejen po setmění – a stejně tak za atraktivními litými koly nebo mřížkou chladiče, jejíž vzor se inspiroval šestihrannou strukturou včelích pláství. Díky bezpečnostnímu paketu Toyota Safety Sense, který je součástí standardní výbavy, budete vždy cestovat s jistotou za všech jízdních podmínek.


COROLLA TOURING SPORTS
COROLLA TOURING SPORTS

Corolla Touring Sports

Všestranné kombi nabízí širokou škálu dokonale fungujících prvků a chytrých řešení pro každodenní cestování. Panoramatické střešní okno, otevírání zavazadlového prostoru pohybem nohy, velkorysý zavazadlový prostor, bezpečnostní paket Toyota Safety Sense a stylová LED světla bezpochyby promění i tu nejdelší cestu v čistou radost vás samotných i zbytku posádky.


COROLLA SEDAN
COROLLA SEDAN

Corolla Sedan

Sedan charakterizují harmonické a elegantní křivky i dlouhý seznam prvků výbavy, typických spíše pro vozy střední třídy. Řidiče i zbytek posádky bezpochyby potěší přítomnost bezdrátové nabíječky nebo vyhřívání zadních sedadel, stejně tak jako bezpečnostních systémů, které odhalí vozidla ve slepém úhlu výhledu a varují před projíždějícími automobily při couvání z parkoviště. Zvenčí zaujme atraktivní design litých kol a stylová LED světla, která dokonale ladí s reprezentativní karoserií nového sedanu od Toyoty.

Bezpečnost
Bezpečnost

Vyspělá bezpečnostní technologie

Inovativní bezpečnostní balíček Toyota Safety Sense zajistí řidiči ještě větší podporu. Nová Corolla nejen varuje před potenciálním nebezpečím, ale navíc skutečně pomáhá a podporuje řidiče během jízdy. Má tak za volantem větší pocit jistoty a může se radovat z jízdy.

Evropa volí Toyotu Hybrid
Jízda hybridem dosud nikdy nebyla tak vzrušující. Více než 12 milionů řidičů z celého světa, včetně dvou milionů jen v Evropě, si nevybralo auta z nejširší nabídky hybridních modelů Toyoty jen tak bezdůvodně. Nyní můžete všude dojet bez obav ze zón s omezenou emisí oxidu uhličitého.

Hybrid

Corolla se vrací a překvapuje

Corolla se vrací a překvapuje
Corolla se vrací a překvapuje

Toyota poprvé dává v jednom modelu na výběr ze dvou druhů hybridních pohonů - se spalovacím motorem o objemu 1.8 l Hybrid a 2.0 l Hybrid. Corolla navíc využívá výhody nové platformy Toyota New Global Architecture (TNGA). Tohle auto vás vezme na cestu plnou emocí.

Nový sportovní a dynamický vzhled

Nový sportovní a dynamický vzhled
Nový sportovní a dynamický vzhled

Silueta nové Corolly je působivá z každé perspektivy. Štíhlá maska dodává sportovní charakter celé linii karoserie. Pozornosti neujdou mřížka chladiče, LED světlomety, charakteristické vzory litých kol a karoserie ve dvou odstínech - to vše tvoří nerozlučný celek.

Nový přístup k vzrušující jízdě

Nový přístup k vzrušující jízdě
Nový přístup k vzrušující jízdě

Platforma Toyota New Global Architecture (TNGA) je výchozím bodem pro všechna další uspořádání pohonů a modelů Toyoty. Přelomový přístup k projektování, konstruování a výrobě vozů je klíčový pro misi firmy. Ta hodlá vytvářet stále lepší, bezpečnější, stylovější automobily, které budou rozdávat radost z jízdy.

Seznamte se s ní!

Nová Toyota COROLLA - Nová éra hybridu

###message