Volkswagen Passat Alltrack

01_web
01_web
VW Passat Alltrack
VW Passat Alltrack

Odměna za práci přesčas pro pokročilé.

Ať před tím, než jdete do práce, po práci nebo o víkendu - ten, kdo intenzivně pracuje si zaslouží oddechový čas. Passat Alltrack Vám díky nabídce svých výkonných motorů pomůže zrealizovat Vaše plány na odpočinek, a to kdykoli, ale hlavně kdekoli. V neposlední řadě k tomu přispívá také pohon všech kol 4MOTION, který v případě potřeby rozděluje výkon motoru rovnoměrně na všechna kola a zajistí Vám pohodlnou a rychlou jízdu i v náročném terénu.

VW Passat Alltrack
VW Passat Alltrack

Cestu si najde vždy. Dokonce i v náročném terénu.

Passat Alltrack charakterizuje světlá výška, která je zvýšená o 27,5 mm, a speciální úprava podvozku. Díky dokonale přizpůsobenému nárazníku s ochranným krytem spodku vozu zvládne i extrémní nájezdový a vrcholový úhel. Rozšířené boční prahy v antracitové barvě pak zvyšují odolnost karoserie a dodávají vozu další optické akcenty. Prvkem, který na sebe přitahuje pohledy okolí, jsou také plakety "Alltrack" na zádi a bocích vozu, stejně jako zadní světla tvořená LED diodami, která dále umocňují typický charakter vozu Passat Alltrack.

VW Passat Alltrack
VW Passat Alltrack

Hmotnost přívěsu/velikost zavazadlového prostoru

Je dost místa pro zavazadla? Tahle otázka je ve voze Passat Alltrack bezpředmětná. Díky zavazadlovému prostoru, jehož maximální objem činí více než 1700 litrů, zvládne tento model velká i malá dobrodružství všedních dnů, mezi která může například patřit výlet s plnou horolezeckou výbavou. Passat Alltrack však nabízí nejen spoustu místa, ale lze k němu bez problémů připojit také přívěs. Díky výkonným motorům, které jsou pro tento model určeny, utáhne přívěs až do hmotnosti 2 200 kg. To z něj dělá ideálního partnera, s nímž uvedete věci do pohybu.

Technická specifikace

Barvy

Základní laky
barvy_passat_01
Bílá Pure
barvy_passat_09
Šedá Urano
Metalické laky
barvy_passatVariant_13
Stříbrná Reflex
barvy_passat_19
Šedá Indium
barvy_passat_15
Stříbrná Tungsten
barvy_passat_21
Modrá Night
barvy_passat_07
Modrá Harvard
barvy_passat_17
Black Oak Brown
Zvláštní laky
barvy_passatVariant_03
Bílá Oryx perleťový efekt
barvy_passatVariant_11
Červená metal. Crimson
barvy_passatVariant_05
Černá Deep perleťový efekt
###message