Volkswagen up!

01_web
01_web
02_web
02_web

Individuální tak, jako Vy.

Nový up! se přizpůsobí Vašemu osobitému stylu a bezpočtem možností individualizace přinese spoustu barvy do všedních dnů. Máte například možnost vybrat si z mnoha barev střechy a vnějších zpětných zrcátek, stejně jako dekoračních fólií pro boční plochy a kol z lehké slitiny. Završením Vašeho individuálního vzhledu pak budou LED světla pro denní svícení a LED směrová světla integrovaná v krytech vnějších zpětných zrcátek, která jsou již součástí sériové výbavy.

03
03

Zvuk na plné obrátky.

Ve voze up! je nově k dispozici audiosystém beats, který byl vytvořen specialisty na audiotechniku BeatsAudio. Systém je vybaven osmikanálovým zesilovačem s digitálním signálním procesorem a jeho výkon je 300 wattů. Jako doplněk systému vytvořil Volkswagen paket výbavy "beats", který svými barevnými a vzájemně sladěnými designovými prvky okamžitě zaujme.

04_web
04_web

Motory

S novým vozem up! pojedete vždy hospodárně. Důvodem je jednak jeho snížená hmotnost v kombinaci s aerodynamickými tvary karoserie a jednak jeho úsporný motor. Motory, které jsou pro model up! určené, jsou dokonale přizpůsobené každodennímu nasazení v městském provozu. Jsou přitom vysoce spolehlivé a plné temperamentu.

Technická specifikace

Barvy

Základní laky
barvy_up_21
Červená Coral
barvy_up_13
Červená
barvy_up_01
Bílá Pure
barvy_up_09
Modrá Teal
barvy_up_11
Bílá
Metalické laky
barvy_up_15
Žlutá Honey metalíza
barvy_up_17
Stříbrná Dark metalíza
barvy_up_07
Savanna Gold metalíza
barvy_up_05
Modrá Costa Azul metalíza
barvy_up_23
Modrá Blueberry metalíza
barvy_up_25
Habanero metalíza
barvy_up_19
Bílá Silver Metalíza
Zvláštní laky
barvy_up_03
Černá Black perleťový efekt

Líbí se Vám?

Objednejte si zkušební jízdu.
Kontaktujte nás.

###message