Filtry pevných částic za zvýhodněné ceny

Konkrétní nabídku pro Váš vůz Vám připravíme v OlfinCaru.

DPF filter
DPF filter

Volkswagen zavádí na českém trhu cenově zvýhodněnou nabídku filtru pevných částic DPF (Diesel Particulate Filter) pro kompletní portfolio modelů osobních vozů Volkswagen a to v kvalitě originálních dílů nebo Economy dílů, které jsou určeny pro vozy starší 4 let.

Snížení cen originálních a Economy filtrů pevných částic pro vozy Volkswagen se vznětovým motorem odráží snahy výrobce o maximální ochranu životního prostředí. Praxe ukazuje, že mnozí čeští motoristé provozují vozidla, jejichž filtr pevných částic je nefunkční či dokonce demontovaný. Oba přístupy jsou nejen v rozporu s legislativními pravidly pro provoz motorových vozidel na pozemních komunikacích, ale také znamenají vyšší míru znečišťování životního prostředí v České republice. Výměna filtru pevných částic u vznětových modelů Volkswagen s technikou DPF je nyní díky naší zvýhodněné nabídce dostupná pro mnohem širší okruh zákazníků.

DPF zbavuje výfukové plyny pevných částic, které vznikají při nedokonalém spalování nafty. Pevné částice jsou považovány za karcinogenní, proto stanovují emisní normy přísné limity pro jejich obsah ve výfukových plynech vznětových motorů. Kvalitní filtry pevných částic, používané ve vozech Volkswagen, pracují s vysokou účinností a nevyžadují žádnou specifickou údržbu.

Pro konkrétní nabídka pro Váš vůz nás kontaktujte.

###message