Financování a pojištění

Financování
Financování

ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ VOZU, POJIŠTĚNÍ, ZÁRUKY MOBILITY A PRAVIDELNÉ REVIZE

 • Vzhledem k významnému partnerství s ŠKODA Financial Services na programu ŠKODA Handy Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční financování Vašeho vozu také s nulovým navýšením.
  - Pro všechny modely ŠKODA
  - Zvýhodněné financování při délce 12 – 72 měsíců
  - 0% p.a. na 12 – 36 měsíců od 30% akontace
 • Pojištění vozu se ŠKODA Pojištěním Vám díky partnerům projektu ŠKODA Financial Services a Allianz nabízíme se slevou 20%. Toto řešení je ideální pro ty, kteří chtějí maximální mobilitu bez starostí. Nabízíme Vám nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také pojištění Vašich kompenzačních pomůcek a úprav vozu.
 • V případě hotovostní platby můžete využít nabídky na 20% slevu na pojištění Allianz zahrnující povinné ručení, havarijní pojištění a doplňková pojištění.
 • Se zvýhodněnou Mobilitou Plus bude každá nenadálá situace vyřešena tak, aby bylo zajištěno Vaše maximální pohodlí. S touto zárukou mobility budete cestovat s vědomím, že Vás na silnici nic nepřekvapí. Více informací o rozsahu služeb v rámci záruky mobility a Mobility Plus najdete v brožuře ŠKODA Care.
 • S našimi partnery – specializovanými úpravci vozů pro osoby s hendikepem – Vám nabídneme řešení, které bude šité na míru Vašim potřebám. Ptejte se na možnost pravidelné revize, aby každá Vaše jízda byla maximálně bezpečná.

 

339-jezek_120_x_90
Jakub Ježek
prodejce nových vozů ŠKODA Hradec Králové
Mobil: +420 731 608 040
Telefon: +420 495 521 223

Pro více informací kontaktujte našeho specialistu ŠKODA Handy

###message