Garanční program Volkswagen PneuGarance

Pokud si zakoupíte nové pneumatiky u OlfinCaru v Hradci Králové nebo Trutnově, automaticky získáte bezplatně záruku na její poškození a výrobní vady.

vw_pneugarance_banner_960x330_323_x_940
vw_pneugarance_banner_960x330_323_x_940

Pokud si zakoupíte nové pneumatiky u OlfinCaru v Hradci Králové nebo Trutnově, automaticky získáte bezplatně záruku na její poškození a výrobní vady. PneuGarance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let, přičemž limitem je hloubka desénu 5 mm. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího servisu OlfinCar. S programem Volkswagen PneuGarance získáte slevu až 70 % z referenční ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Garanci můžete uplatnit na kterékoli pobočce OlfinCar buď v Hradci Králové nebo Trutnově.

Volkswagen pneuservis je All inclusive služba

Servis OlfinCar poskytuje komplexní péči o pneumatiky. Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějších pneumatik s PneuGarancí pro Váš vůz. Ty pak namontujeme, po sezóně vyměníme, druhou sadu uskladníme a navíc nabídneme očištění, ošetření i ekologickou recyklaci nežádoucích starých pneumatik zdarma. Volkswagen pneuservis je pro zákazníky služba All inclusive.

S garančním programem Volkswagen PneuGarance můžete i v nepříjemné situaci příjemně ušetřit. Stačí být o krok napřed.

Naše výrobní know-how

Málokterý díl má takovou zodpovědnost jako kolo. Ovlivňuje jak bezpečnost jízdy, tak celkový vzhled vozidla. Během své průměrné životnosti pneumatika jedenkrát objede celý svět, a při tom představuje spojení vozidla se silnicí. Musí být dimenzována na nejrůznější jízdní podmínky a současně poskytovat velkou míru spolehlivosti – prvotřídní kvalita pneumatik je pro kola ze sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen® naprostou samozřejmostí. Jsou perfektně sladěna s příslušnými modely vozů Volkswagen a vedle zatížení nápravy, se při jejich výběru zohledňují i varianty motoru a dimenzování brzd. Kompletní kola nabízejí všechno, co představuje řada Originálního příslušenství Volkswagen®: nejvyšší kvalitu, maximální bezpečnost a aktuální design.

Více informací o kompletní nabídce Originálního příslušenství Volkswagen® získáte na tel. +420 495 000 554.

Pro objednání do servisu využijte servisní formulář!
Kontaktujte nás!

###message