Jedinečný benefit při pořízení nového vozu

Připravili jsme pro Vás Paket Mobilita Plus, který obsahuje rozsáhlý výčet služeb nad rámec základní záruky mobility.

K tomu, aby každá Vaše jízda vozem ŠKODA byla vždy bezpečná a příjemná, připravili jsme pro Vás Paket Mobilita Plus, který obsahuje rozsáhlý výčet služeb nad rámec základní záruky mobility.

mobilita-plus-logo-200_160_x_160
mobilita-plus-logo-200_160_x_160

Záruka mobility Plus

Poskytneme Vám navíc pomoc i v případech, které mohou nastat kdykoliv při každodenním provozu Vašeho vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva). Podmínkou platnosti záruky mobility rozšířené na 5 let nebo 100 000 km je provádění předepsaných servisních prohlídek v našem autorizovaném servisu Škoda OlfinCar.

nova-fabia-financovani-zaruka_150_x_290
nova-fabia-financovani-zaruka_150_x_290

Prodloužená záruka na vůz

V průběhu prodloužené záruky máte nárok na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad, a to přímo v našem autorizovaném servisu bez ohledu na to, kde se závada vyskytla, totéž platí i pro případy poruchy v zahraničí. Reklamaci vad v rámci prodloužené záruky může uplatňovat jakýkoliv aktuální vlastník daného vozu odlišný od prvotního kupujícího.

odkup
odkup

Odkup vozu a sleva 15 000 Kč

Při nákupu nového automobilu ŠKODA odprodejte svůj starý vůz jakékoliv značky a my Vám návíc k výkupní ceně započteme prémii 15 000 Kč.

Podmínkou pro získání slevy 15 000 Kč je zakoupení akčního Paketu Mobilita PLUS.

nova-fabia-financovani-povinne-ruceni-2b_207_x_240
nova-fabia-financovani-povinne-ruceni-2b_207_x_240

Povinné ručení se ŠKODA Finance za 1 Kč

Jedinečná nabídka od ŠKODA Finance. Nabízíme Povinné ručení za pouhou 1 Kč ročně v rámci služby ŠKODA Pojištění. Získáte tím nejen značkový produkt pro Váš automobil, ale také jistotu, že o Vaše auto bude na všech cestách vždy postaráno. Nemusíte se již bát nepředvídaných situací. ŠKODA Pojištění za 1 Kč vyřeší všechny situace za Vás. Nabídku může získat každý, kdo využije značkové financování od ŠKODA Finance.

Povinné ručení za 1 Kč je po celou dobu trvání smlouvy o financování vozu se ŠkoFINem.

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým v Hradci Králové.

###message