Jedinečný benefit při pořízení nového vozu

Připravili jsme pro Vás Paket Mobilita Plus, který obsahuje rozsáhlý výčet služeb nad rámec základní záruky mobility.

mobilita
mobilita

K tomu, aby každá Vaše jízda vozem ŠKODA byla vždy bezpečná a příjemná, jsme pro Vás připravili Paket Mobilita Plus, který obsahuje rozsáhlý výčet služeb nad rámec základní záruky mobility.

mobilita-plus-logo-200_160_x_160
mobilita-plus-logo-200_160_x_160

Záruka mobility Plus

Za akční cenu 2 000 Kč získáte služby nad rámec základní Záruky mobility a především prodlouženou záruku na 5 let nebo 100 000 km. Záruka Mobilita Plus vám navíc poskytne pomoc i v případech, které mohou nastat kdykoliv při každodenním provozu vašeho vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva). Podmínkou platnosti záruky mobility rozšířené na 5 let nebo 100 000 km je provádění předepsaných servisních prohlídek.

V průběhu prodloužené záruky na vůz máte nárok na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad, a to u jakéhokoliv servisního partnera ŠKODA bez ohledu na to, kde se závada vyskytla, totéž platí i pro případy poruchy v zahraničí. Reklamaci vad v rámci prodloužené záruky může uplatňovat jakýkoliv aktuální vlastník daného vozu odlišný od prvotního kupujícího.

nova-fabia-financovani-zaruka_150_x_290
nova-fabia-financovani-zaruka_150_x_290

Prodloužená záruka na vůz

Prodlouženou záruku si můžete objednat obdobným způsobem jako mimořádnou výbavu nového vozu. Vybrat si můžete ze dvou variant nájezdu kilometrů. V rámci Mobility Plus je k dispozici prodloužená záruka na 5 let / 100 tisíc kilometrů, nebo můžete zvolit prodlouženou záruku na 5 let / 150 tisíc kilometrů.

Prodloužená záruka se vztahuje ke konkrétnímu novému vozu a při následném prodeji ojetého vozu ji může uplatňovat další majitel. Prodloužená záruka tak zvyšuje hodnotu vašeho vozu. Ojeté vozidlo se zárukou má vyšší zůstatkovou hodnotu, zejména díky jasně prokazatelné servisní historii z autorizovaného servisu ŠKODA.

V případě závady na voze se obraťte na nejbližšího autorizovaného servisního partnera ŠKODA v České republice nebo v jiné zemi, kde má ŠKODA AUTO své servisní zastoupení. V rámci každé modelové řady a vybrané varianty maximálního počtu najetých kilometrů nabízí ŠKODA AUTO Prodlouženou záruku za jednotnou cenu bez ohledu na zvolenou výbavu a motorizaci.

odkup
odkup

Odkup vozu a sleva až 25 000 Kč

Při nákupu nového automobilu ŠKODA odprodejte svůj starý vůz jakékoliv značky a my Vám návíc k výkupní ceně započteme prémii.

Při nákupu nového vozu Citigo 15 000 Kč v případě nákupu vozu Fabia nebo Rapid sleva 25 000 Kč

Podmínkou pro získání slevy je zakoupení akčního Paketu Mobilita PLUS.

Zaujala Vás nabídka Mobilita Plus? Pro více info kontaktujte náš prodejní tým.

###message