NOVÁ ŠKODA KAROQ

Vůz vyznamenaný titulem Auto roku 2018.

banner Karoq 1920x500px
banner Karoq 1920x500px

Vítězem ankety Auto roku 2018 v ČR se stala Škoda Karoq. Rozhodla o tom odborná porota sestavená z 35 českých motoristických novinářů.

Celkem automobilky do letošního ročníku soutěže přihlásily 34 novinek. Loni vyhrála Škoda Kodiaq, což je větší SUV mladoboleslavské značky. Celkově Škoda získala titul počtvrté v řadě za sebou.

Karoq, který je nástupcem prvního SUV od Škody Yeti, se začal prodávat loni v říjnu. Vyrábí se ve východočeských Kvasinách. Proti svému předchůdci se prodloužil o 16 centimetrů na 4,38 metru, šířka je 1,84 metru, tedy o 3,5 cm více. Zavazadlový prostor se zvětšil o 106 litrů na 521 litrů.

6-duvodu-proc-skoda-karoq
6-duvodu-proc-skoda-karoq
LINK
LINK

LÍBÍ SE MI

Však víte, je svěží, moderní, vyzařuje lehkost, je praktický…

overview-6reasons-01
overview-6reasons-01

Sebevědomý výraz nového vozu ŠKODA KAROQ podporují ostře řezané čelní světlomety a mlhová světla, která jsou umístěna na úrovni masky chladiče, což potvrzuje terénní charakter auta. Světlomety mohou být vybaveny LED technikou s denním svícením a LED mlhovkami doplněné adaptivní funkcí AFS, čímž zvyšují bezpečnost jízdy, ale také dále vylepšují vzhled vozu.

CÍTÍM SE V NĚM BEZPEČNĚ

Už když se na něj podívám, cítím se bezpečněji. Když nasednu, cítím se ochráněný.

overview-6reasons-02
overview-6reasons-02

Bezpečnost nového modelu ŠKODA KAROQ podporují moderní bezpečnostní řešení a systémy. Pevná karoserie, důmyslně navržené deformační zóny, devět airbagů, ABS, ESC a řada dalších systémů jsou dnes považovány za standard, který model KAROQ pochopitelně udržuje.

Navíc přináší řadu nejmodernějších asistentů jízdy, které chrání chodce, drží KAROQ v dostatečné vzdálenosti od aut vpředu, pomáhají udržet vůz uvnitř jízdního pruhu a kontrolují jeho bezpečnou změnu, usnadňují parkování a chrání posádku při hrozící kolizi.

JSEM STÁLE ONLINE

Být online vždy a všude je dnes důležité pro každého, včetně mě.

overview-6reasons-03
overview-6reasons-03

Tempo dnešního uspěchaného světa bych nedokázal udržet bez svého smartphonu. Mám v něm všechna důležitá data, ale i oblíbenou zábavu, takže jsem opravdu rád, že nová ŠKODA KAROQ nabízí široké možnosti té nejmodernější konektivity s vozem.

ŠKODA Connect nabízí pohodlí díky snadnému propojení mobilního zařízení s autem. Infotainment Online přináší nejaktuálnější navigační data a usnadňuje tak bezpečné a rychlé dosažení cíle mé cesty. Balíček Care Connect mi umožňuje ovládat auto vzdáleně přes mobilní aplikaci, zatímco Proaktivní servis spolu s Nouzovým voláním, nedílnou součástí ŠKODA Connect, pomůže přivolat pomoc, kdykoliv ji budu potřebovat.

SmartLink+ přináší elegantní propojení auta a smartphonu díky podpoře rozhraní Mirrorlink™ a SmartGate.

LINK
LINK

JE VELKÝ TAK AKORÁT

Vejdu se do něj já, mí blízcí a naše zavazadla. Příjemně tvarovaná sedadla a kvalitní materiály dělají z cestování radost. A parkování ve městě je hračka.

overview-6reasons-04
overview-6reasons-04

Nový model ŠKODA KAROQ pohodlně odveze mě, mé blízké a naše zavazadla kamkoliv, kam budeme zrovna chtít. Příjemně tvarovaná sedadla a kvalitní materiály dělají z cestování radost. To vše je navíc zabaleno do kompaktního vozu, se kterým se snadno proplétá městskou dopravou a hledá vhodné parkovací místo.

Vyšší řidičská pozice usnadňuje nastupování a vystupování a přináší lepší přehled za volantem. Přední a zadní nárazník jsou výš nad silnicí, takže se nemusím bát oděrek při parkování u obrubníků.

Právě proto se mi KAROQ tak příjemně řídí.

JE CHYTRÝ

Mám ho rád pro všechny ty šikovné vychytávky, které jsou všude – vpředu, vzadu a dokonce i v zavazadelníku.

overview-6reasons-05
overview-6reasons-05

Všechny ty háčky, držáky a odkládací schránky šikovně rozmístěné po interiéru v duchu "Simply Clever" dělají právě ten rozdíl mezi autem dobrým a vynikajícím. A KAROQ je vážně vynikající.

Po cestě z obchodu se můj nákup nerozsype, protože tašky visí na háčcích v zavazadlovém prostoru, parkovací lístek mi neulítne, protože je přitisknutý k čelnímu sklu nenápadný plastovým klipem – a takhle bych mohl pokračovat donekonečna.

JE TO NEÚNAVNÝ PRACANT

Pohon všech kol, silné dieselové a benzínové motory, převodovka automatická nebo manuální – mohu si vybrat, co chci, a vím, že budu i tak jezdit úsporně.

overview-6reasons-06
overview-6reasons-06

KAROQ je dobrá duše. Odveze mne, kamkoliv budu chtít, a uveze vše, co do něj naložím.

Mohu si vybrat z pohonu předních nebo všech čtyř kol, tichého benzínového nebo úsporného dieselového motoru, manuální nebo automatické převodovky – prostě cokoliv chci.

Všichni karavanisté, milovníci koní a ti, co potřebují odvézt rozměrné a těžké věci, budou nadšení, protože vůz KAROQ v provedení diesel 2,0 TDI/110 kW dokáže utáhnout až dvoutunový přívěs.

A dobrá zpráva pro spořivé: Kombinovaná spotřeba benzínového motoru 1,0 TSI/85 kW je 5,3 l/100 km, pro diesel 1,6 TDI/85 kW dokonce jen 4,6 l/100 km.

PROHLÉDNĚTE SI NOVOU ŠKODU KAROQ DETAILNĚ...

Líbí se Vám Nová ŠKODA KAROQ?

Objednat můžete zde

###message