NOVÁ ŠKODA KODIAQ

Nové velké SUV značky ŠKODA se jmenuje KODIAQ. Jméno se odvolává na medvěda kodiaka, žijícího na stejnojmenném ostrově u jižního pobřeží Aljašky.

Kodiaq
Kodiaq
headline-kodiaq
headline-kodiaq

Nové velké SUV značky ŠKODA se jmenuje KODIAQ. Jméno se odvolává na medvěda kodiaka, žijícího na stejnojmenném ostrově u jižního pobřeží Aljašky. Model vychází ze studie VisionS, která byla představena letos na autosalonu v Ženevě 2016.
ŠKODA KODIAQ vstoupí na trh s tím nejlepším, co značka ŠKODA nabízí: charakteristickým designem, mimořádnou nabídkou prostoru, praktickými řešeními a inovativními technologiemi, které jsou známé spíše z vyšších automobilových tříd. ŠKODA KODIAQ je prvním zástupcem rozsáhlé ofenzívy modelů SUV značky ŠKODA.

skoda_kodiaq
skoda_kodiaq

Světová premiéra modelu ŠKODA KODIAQ v berlínském kulturním centru Kraftwerk

V rámci světové premiéry umožnili přítomným hostům nahlédnout do procesu vývoje a designu nové ŠKODY KODIAQ předseda představenstva společnosti ŠKODA AUTO Bernhard Maier, Christian Strube, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO odpovědný za oblast technického vývoje, Werner Eichhorn, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO odpovědný za oblast prodeje a marketingu, i šéfdesigner značky ŠKODA, Jozef Kabaň.

V programové nabídce velkolepého finále vyvolala u zhruba 800 hostů doslova husí kůži píseň ,Way Of The Wind‘, která byla složena výlučně pro ŠKODU KODIAQ a kterou naživo hrály světové hvězdy Balázs Havasi, Leslie Mandoki a jeho dcera Julia Eva.

V programové nabídce velkolepého finále vyvolala u zhruba 800 hostů doslova husí kůži píseň ,Way Of The Wind‘, která byla složena výlučně pro ŠKODU KODIAQ a kterou naživo hrály světové hvězdy Balázs Havasi, Leslie Mandoki a jeho dcera Julia Eva. Píseň bere posluchače na expediční cestu: V textu nabitém emocemi a zvučné melodii se odráží odjezd, dobrodružství, cestovatelská vášeň, ale také touha po ochraně a pocit bezpečí. Tím se píseň ŠKODY KODIAQ dotýká přesně těch oblastí, v nichž velké SUV značky ŠKODA využívá svých rozmanitých předností.

S délkou 4,70 metru, až sedmi místy k sezení a největším zavazadlovým prostorem ve své třídě je ŠKODA KODIAQ prvním velkým SUV mladoboleslavské automobilky. Nejnovější model značky ŠKODA ukáže na začátku roku 2017 všechny přednosti značky: Osobitý design a mimořádnou nabídku prostoru, praktickou inteligenci a inovativní technologie, které lze jinak nalézt pouze u vozů vyšších tříd. ŠKODA KODIAQ zdůrazňuje počátek široké ofenzívy SUV značky ŠKODA.

###message