Nová ŠKODA OCTAVIA

TŘÍDA SAMA PRO SEBE

nova octavia
nova octavia

ŠKODA OCTAVIA je od konce roku 2016 k dispozici se zcela přepracovanou přídí a zádí, špičkovými jízdními asistenty, novými infotainment systémy a pokročilými možnostmi konektivity i výbavových prvků. Celý model se představuje ve skvělé formě, v karoserii combi i liftback, aby opět demonstroval jedinečnou pozici v rámci své kategorie.

Křivky modernizovaného modelu ŠKODA OCTAVIA byly ještě více zeštíhleny, především její příď. Přední zdvojené světlomety dodávají vozu specifický výraz s křišťálovým vzhledem. Na přání jsou světlomety v provedení full LED. Logo svým umístěním získává na prominenci, z přídě sálá síla, je širší a celkově posiluje charakter vozu.

Interiér

ŠKODA rozšiřuje nabídku výbav pro svůj nejprodávanější vůz pro ještě větší pohodlí svých zákazníků. S modernizovaným vozem přichází nové designové prvky a propracovaná řešení interiéru, který charakterizuje výjimečný prostor a jednoduchá elegance.
Interiéru dominují horizontální prvky zdůrazňující šířku a prostornost; všechny linky, plochy i křivky vymezují prostor s geometrickou přesností a čistotou. Nechybí zde ani řada Simply Clever prvků a nových detailů. Phonebox umožňuje bezdrátově nabíjet telefon a připojit ho k anténě vozu. V čele nabídky navigací stojí systém Columbus s integrovaným Wi-Fi hotspotem a 9.2 palcovým displejem s rozlišením 1 280×640 pixelů.
V zavazadlovém prostoru je nově LED ruční svítilna, která na svém místě drží díky magnetu na karoserii.

nova skoda octavia
nova skoda octavia

Třída sama pro sebe

Ve výbavovém stupni Ambition jsou v nabídce látková sedadla v nové barevné kombinaci černá/hnědá, přístrojový panel je kompletně černý. Další výbavové stupně jsou rozšířeny o nové vzory potahů. Ambientní osvětlení je standardně nabízeno ve výbavovém stupni Laurin & Klement, ve výbavovém stupni Style je ambientní osvětlení za příplatek. Úzké světelné pruhy vytváří decentní osvětlení, u kterého si můžete zvolit jednu z 10 barev.

nova skoda octavia3
nova skoda octavia3

Srdce značky

Komfort je rozšířen o vyhřívaný věnec volantu a možnost tří klíčků s personalizací. Při odemknutí vozidla dojde k automatickému nastavení systémů podle uloženého uživatelského profilu. Personalizovány jsou následující funkce: volba jízdního profilu, asistenční systémy, vnitřní a vnější osvětlení, klimatizace, infotainment systémy a elektricky nastavitelná sedadla.

Líbí se Vám Nová ŠKODA Octavia?

###message