Nová ŠKODA RAPID a RAPID SPACEBACK

Jedním slovem nepopsatelná... Objevte proč?

rapid-rapid-spaceback
rapid-rapid-spaceback

MODERNIZOVANÝ DESIGN, ČISTĚ MODELOVANÁ KAROSERIE, OSTŘE TAŽENÉ LINIE A KOMPAKTNÍ PROPORCE VOZU. TO VŠE MLADISTVĚ SVĚŽÍ A DYNAMICKY ELEGANTNÍ.

ceny
ceny

Exteriér


visual-front
visual-front

Atraktivní

Je tolik slov, která nám napoví, jaká nová ŠKODA RAPID je. Modernizovaný design vozu zaujme čistě modelovanými plochami a ostře taženými liniemi, které vyjadřují zvláštním způsobem kompaktní proporce. Automobil ztělesňuje mladistvou svěžest a dynamickou eleganci.

lista
lista

Chromová lišta v předním nárazníku

Optické vylepšení je u vozu zvláště výrazné na přídi s nově řešeným nárazníkem a předními světlomety. Jemná chromová lišta v dolní části nárazníku (součást standardní výbavy pro výbavový stupeň Style) spojuje mlhové světlomety a zdůrazňuje šířku vozu.

bixenony
bixenony

Low Bi-xenonová světla

Low Bi-xenonové reflektory s denními LED světly osvětlují silnici lépe než halogenové reflektory a mají i atraktivnější a pro tento vůz charakteristický design. Mlhovky s integrovanou funkcí Corner automaticky zapnou, dle úhlu natočení volantu, levý nebo pravý mlhový světlomet, zlepší tak výhled řidiče a zvýší viditelnost vozu pro ostatní.

visual-side
visual-side

Zadní světla

Pro značku ŠKODA jsou charakteristická zadní světla s typickým tvarem písmene C. Model RAPID navíc disponuje zadními světly LED s jemnou krystalickou povrchovou úpravou. Hranice oddělující linie v horním rohu tento design ještě více zdůrazňuje. Po zapnutí světel si klasického písmene C u tohoto vozu ŠKODA jistě každý všimne.

visual-both
visual-both

Rozdíl mezi Limo a Spaceback

Modely ŠKODA RAPID se vyznačují velkorysým prostorovým uspořádáním kabiny a zavazadelníku. Pohodlně se do nich vejde i pět osob. U modelu RAPID lze zavazadelník o objemu 550 litrů sklopením opěradel zadních sedadel zvětšit až na neuvěřitelných 1 490 litrů. U modelu RAPID SPACEBACK se zavazadelník o objemu 415 litrů zvětší až na 1 381 litrů. Poznávacím znamením vylepšeného vozu ŠKODA RAPID SPACEBACK je i nadále ve vybraných verzích prodloužené sklo pátých dveří.

Interiér


interior-detail
interior-detail

Elegantní

Interiér vozu září elegancí, perfektní ergonomií a vysokou funkčností. Cestující na zadních sedadlech si užívají nadprůměrně velkorysého prostoru. ŠKODA RAPID patří v kompaktní třídě k nejlepším v oblasti prostornosti a objemu zavazadlového prostoru.

volant
volant

Volant

Standardně se nabízí PUR volant, na přání může být volant i kožený. Sportovní design multifunkčního volantu je sladěn s dekorativní úpravou palubní desky.

interior-detail-leather-seats
interior-detail-leather-seats

Sedačky & potahy

Charakteristický je sportovně laděný interiér. Je možno si vybrat sedadla s textilním potahem v barvě béžové, černé či modré, anebo sedadla s kombinovaným potahem kůže-textil v barvě béžová či černá.

dekor lista
dekor lista

Dekorativní lišta

Vzhled palubní desky je oživen atraktivní dekorativní lištou v porvedení Piano Black nebo Light Brushed.

Konektivita

konektivita
konektivita

Intuitivní

Cestující jsou díky Wi-Fi hotspotu vždy online. Nové služby ŠKODA Connect se skládají ze souboru služeb Infotainment Online, které poskytují informace a zábavu, a služeb Care Connect, které poskytují asistenční služby a servis.

infotainment
infotainment

Infotainment

Díky dokonalému displeji, multimediálním zásuvkám a konektivitě umožňuje model RAPID proměnit každou jízdu v příjemný a radostný zážitek.

skoda-connect
skoda-connect

ŠKODA Connect

Díky nejmodernější technologii a plné konektivitě jste stále ve spojení se světem. Vzdálený přístup Vám umožní přístup k funkcím Vašeho vozu prostřednictvím chytrého telefonu. Vždy najdete místo, kde parkujete, a ještě si můžete včas zahřát automobil. Služba Proaktivní servis Vám dává perfektní přehled o technickém stavu Vašeho vozu a blížícím se servisu. A v případě nehody je automaticky aktivováno spojení s centrem tísňového volání. Balíček Infotainment Online nabízí širokou paletu služeb: informace o dopravní situaci, zprávy, předpověď počasí.

smartlink
smartlink

SmartLink+

Pomocí rozhraní SmartLink+ můžete propojit chytrý telefon s integrovaným systémem infotainmentu a používat aplikace z vlastního chytrého telefonu jednoduše přes displej ve voze. Naopak data z řídicí jednotky vozidla lze díky tomuto systému využívat v chytrém mobilním telefonu.

media-command
media-command

Media Command

ŠKODA RAPID nabízí novou aplikaci, která umožňuje cestujícím na zadních sedadlech připojit prostřednictvím technologie Wi-Fi tablet nebo smartphone, a získat tak přístup k navigačnímu systému Amundsen a jiným aplikacím systému infotainment. Aplikace ŠKODA Media Command umožňuje zobrazení systémových komponentů na tabletu nebo smartphonu a pohodlné ovládání jednotlivých funkcí.

Komfort

komfort
komfort

Exkluzivní

ŠKODA RAPID nabízí nejmodernější techniku, špičkovou bezpečnost, působivou efektivitu a mimořádný komfort. Pro zvýšení komfortu můžete využívat i další na přání dodávané inteligentní komfortní a bezpečnostní prvky.

exterior-detail-auto_light_assist
exterior-detail-auto_light_assist

Auto Light

Tento systém automaticky vypíná a zapíná dálková světla. Při jízdě rychlostí 60km/h a vyšší systém automaticky zapne dálková světla, jakmile se venku setmí. Když se blíží protijedoucí vozidlo, dálková světla se automaticky ztlumí, aby nedošlo k oslnění jiných účastníků silničního provozu.

exterior-detail-parking_sensors
exterior-detail-parking_sensors

Parkovací senzory

Systém signalizace vzdálenosti vozidla od překážky je užitečnou pomůckou, zejména při řízení ve stísněném prostoru. Řidič je upozorněn nejen zvukovým signálem předního a zadního senzoru, ale také vizuálně na displeji autorádia Swing nebo navigačního systému Amundsen.

exterior-detail-rear_camera
exterior-detail-rear_camera

Zadní kamera

Parkovací kamera integrovaná v madlu pátých dveří umožňuje pohodlnou a snadnou orientaci při couvání. Pro zobrazení prostoru za automobilem a indikaci směru jízdy s ohledem na šířku vozu tento systém využívá displej v kombinaci se systémem infotainmentu a navigačním systémem.

###message