Nové Polo

Spolehlivé, komfortní a sportovní.

nove polo
nove polo

Nové Polo díky svému sportovnímu a výraznému designu působí tak sebejistým dojmem, jako nikdy v minulosti. Nabídka designových paketů navíc umožňuje spoustu možností individualizace. Modernizací prošel také interiér nového vozu Polo. Příkladem může být digitální panel Active Info Display, odkládací přihrádka s možností indukčního nabíjení chytrých mobilních telefonů nebo nový infotainment systém, jenž může mít na přání úhlopříčku až 20,3 cm (8 palců). K zajímavým technickým prvkům patří rovněž asistenční systém "Front Assist" s rozpoznáváním chodců, volitelný systém "Blind-Spot" senzor nebo volitelný systém "Park Assist".

Nabídka nově obsahuje také nové Polo beats, které symbolizuje rytmus současnosti, nebo model GTI¹, na který čekají sportovní nadšenci.

nove polo
nove polo

Nový design.

Při prvním pohledu na nové Polo zaujme jeho tornádová linie, která je výrazným designovým rysem, jenž probíhá od předních bočních dílů karoserie, přes dveře² až zádi. Přední partie je díky prodloužené kapotě motoru dynamičtější a díky horizontálně vedeným liniím působí širším dojmem. Sportovní projev, kompaktní rozměry a krátké přesahy karoserie jsou pak příslibem maximální radosti z jízdy.

Sportovní sedadla s potahy "Carbon-Optik", lakované dekory ve vysokém lesku a v různých barvách, černě lakovaná střecha, sportovní kola z lehké slitiny a mnoho dalšího: Volitelné designové pakety umožňují spoustu možností individualizace a každý tak může mít své vlastní jedinečné Polo.

nove polo
nove polo

Více komfortu.

Digitální panel Active Info Display je nyní k dispozici i ve voze Polo. Analogový tachometr tak může být na přání nahrazen displejem s ostrým obrazem a s úhlopříčkou 26 cm (10,25 palců). Na něm se zobrazuje nejenom tachometr a počítadlo kilometrů, ale například také detailní data o jízdě, navigační mapa nebo informace asistenčních systémů.

Pro nové Polo jsou k dispozici také nové infotainment systémy. Ty jsou vybavené barevným dotykovým displejem, který může mít na přání velikost až 20,3 cm (8 palců) a zajišťuje tak velmi jednoduché ovládání. Pohodlné je rovněž volitelné indukční nabíjení chytrého mobilního telefonu, který pro doplnění energie baterie stačí pouze uložit do příslušné přihrádky.

Součástí sériové výbavy je mimo jiné asistenční systém "Front Assist", který pomáhá řidiči při udržování bezpečného odstupu od vpředu jedoucího vozu. V kombinaci s rozpoznávání chodců pak systém v rámci daných možností může identifikovat překážky, které se náhle objeví bezprostředně před vozem, a automaticky zahájí nouzové brzdění.

Pro nové Polo je poprvé v nabídce na přání i "Blind Spot" senzor, který varuje řidiče před automobily skrytými v tzv. "mrtvém úhlu". Nové Polo lze na přání vybavit také nejkomfortnějším parkovacím asistentem od automobilky Volkswagen - systémem "Park Assist". Ten při parkování přebírá ovládání volantu a dokáže automobil nejenom zaparkovat, ale pomůže dokonce i při vyhledání vhodného parkovacího místa.

nove polo
nove polo

Pro individualisty:

Polo beats a Polo GTI. Oba tyto top modely jsou určeny pro ty, kteří se chtějí odlišovat.

Nové Polo beats
Nové Polo beats

Polo beats představuje díky svému výjimečnému designu a působivému audiosystému automobil ztělesňující moderní městský životní styl. Dobrou náladu řidiče i spolucestujících zajistí šest reproduktorů a subwoofer audiosystému od firmy Beats Electronic, která se specializuje na audiotechniku. Nápadné samolepicí fólie³, jež se dodávají exkluzivně pro model beats, jsou aplikovány na zvolený lak vozu.

 

Nové Polo GTI
Nové Polo GTI

Nové Polo GTI se naproti tomu vyznačuje svými charakteristickými znaky: Mřížkou chladiče s hexagonální strukturou, červenými ozdobnými liniemi, červeně lakovanými brzdovými třmeny, dvojitou koncovkou výfuku, předním spoilerem, zadním střešním spoilerem a nápisy "GTI". V interiéru pak charakter modelu GTI pokračuje sportovním volantem s ozdobnými červenými švy a řadicí pákou, která je pro GTI typická. Nové Polo GTI je díky svému sportovnímu charakteru i vynikající výbavě ztělesněním podstaty modelu GTI.

Nové Polo. Život je hra.

¹ Nové Polo GTI ještě není v prodejní nabídce a proto nepodléhá předpisu 1999/94 EG.

² Nové Polo je sériové vybaveno čtyřmi dveřmi.

³ Dekorační fólie mohou po jednom až třech letech - v případě, že jsou vystaveny intenzivnímu slunečnímu záření, nebo již po jednom roce - v místech s horkým klimatem, vykazovat známky opotřebení a stárnutí. Po dlouhodobé aplikaci fólie může po jejím odstranění vzniknout rozdíl v barevném odstínu laku mezi místy, která byla zakryta fólií, a ostatními plochami karoserie.

###message