Nové Volvo S60

Objevte kouzlo dynamického sedanu, který zcela změní Vaši představu o řízení.

Volvo S60
Volvo S60
Volvo S60
Volvo S60

Představujeme nové Volvo S60

Volvo S60 je sportovním sedanem s ambicí změnit dosavadní pohled na řízení. Výkon se u něj snoubí s intuitivnímu technologiemi a důmyslně řešený podvozek Vám zajistí perfektní rovnováhu mezi komfortem a vynikající ovladatelností. Abyste si mohli svou dynamickou jízdu náležitě vychutnat, můžete si dle potřeby vybírat z různých jízdních režimů.

S60 Interiér
S60 Interiér

Luxusní skandinávský interiér

Základními stavebními kameny skandinávského designu interiérů a také nového Volva S60 jsou stylová čistota, kvalita a účelnost. Vítejte v inspirativním prostoru, ve kterém nenajdete žádné rušivé prvky, ale zato Vás ohromí vytříbeným luxusem a zaměřením na potěšení z jízdy.
Pohon T8
Pohon T8

Silné motory s citlivými reakcemi

Inovativní motory dostupné pro nové Volvo S60 nabízejí vyvážené spojení silného výkonu, nízkých emisí a hospodárnosti, abyste si mohli vychutnat pocit přicházející s řízením silného vozu a současně se chovali zodpovědně. Základem každé z motorizací je čtyřválcová jednotka s přeplňováním turbodmychadlem pro zajištění maximálně citlivých reakcí. Benzínový motor T6 je navíc vybaven i kompresorem, který se stará o silnější odezvu v nízkém spektru otáček. Výkon je na kola přenášen prostřednictvím převodovek s plynulým řazením. Vybírat můžete z osmistupňové automatické převodovky Geartronic, která je u varianty R-Design dodávána s pádly řazení na volantu, a ze šestistupňové manuální převodovky.

Různé podoby nového Volva S60

Zjistěte, jaká z úrovní výbavy nového Volva S60 je pro Vás tou pravou.

S60 Inscription

S60 Inscription
S60 Inscription

Vaše nové Volvo S60 Inscription Vás bude rozmazlovat luxusem ve švédském stylu. Při pohledu zvenku na Vás udělají dojem půvabné křivky, kterým dodávají na exkluzivitě designové prvky, jako jsou přidané chromované dekorativní lemování, speciální kola z lehké slitiny a integrované koncovky výfuku ve vytříbeném skandinávském provedení.

S60 R-Design

S60 R-Design
S60 R-Design

Nové Volvo S60 R-Design bylo inspirováno radostí z řízení. O jeho výkonovém potenciálu Vás hned na první pohled informují designové prvky exteriéru v lesklém černém provedení High Gloss Black a unikátní kola z lehké slitiny. Po nastoupení Vás o tom, že se skutečně jedná o vůz pro milovníky řízení, utvrdí výrazně tvarovaná sedadla Contour a unikátní dekorativní obložení interiéru.

S60 T8 Polestar Engineered

S60 T8 Polestar Engineered
S60 T8 Polestar Engineered

Nové Volvo S60 T8 Polestar Engineered je vysoce výkonným sedanem poháněným silným plug-in hybridním agregátem, který Vás nadchne čistou dynamickou jízdou. Součástí optimalizace Polestar pro nové Volvo S60 jsou vylepšené odpružení a zdokonalený brzdový systém pro skutečně vzrušující jízdu.                                                                                                                                           

###message