Nové Volvo XC40

Kompaktní SUV stvořené pro město a Evropské auto roku 2018.

Volvo XC40
Volvo XC40
Volvo XC40
Volvo XC40

Citlivé reakce a ohleduplnost

Abyste měli k dispozici výkon vyladěný pro město, poskytnou Vám naše lehké hnací agregáty citlivé reakce, které v daný okamžik potřebujete, při nízkých emisích i spotřebě paliva.
S Aktivním parkovacím asistentem pro Vás bude popojíždění po městě mnohem příjemnější. Jedná se o funkci, která automaticky udržuje konstantní rychlost a odstup od vozila před sebou, přičemž Vám jemnými zásahy do řízení pomáhá udržovat vůz ve vyznačeném jízdním pruhu.

Volvo XC40 interier
Volvo XC40 interier

Vše pod kontrolou

Se zvýšenou jízdní pozicí a nekomplikovaným designem kabiny dodá Volvo XC40 Vašemu každodenním cestování nový rozměr i tím, že budete mít situaci pohodlně pod kontrolou. Abyste se ve voze cítili dobře, budete obklopeni půvabnými detaily a pečlivě zvolenými materiály typickými pro původní švédské řemeslné umění.
Dopřejte si vynikající kontrolu nad vozem, ke které Vám pomůže inteligentní pohon všech kol nabízející mimořádnou trakci při minimálním zvýšení spotřeby paliva nebo emisí.

Důmyslná řešení

Čerstvý vzduch i ve městě

Čerstvý vzduch i ve městě
Čerstvý vzduch i ve městě

Systém CleanZone Vám umožní dýchat uvnitř Volva XC40 čistý vzduch bez ohledu na to, jak moc je znečištěné okolní ovzduší. Součástí tohoto inovativního systému automobilky Volvo Cars je vzduchový filtr, který významně snižuje množství prachových, pylových a jiných škodlivých částeček v nasávaném vzduchu. V případě potřeby systém automaticky uzavře sání vzduchu a přepne se na recirkulaci vzduchu.

Projíždějte ulicemi s lehkostí

Projíždějte ulicemi s lehkostí
Projíždějte ulicemi s lehkostí

Parkování v rušném městském prostředí je ve Volvu XC40 snadné, což platí dvojnásob, pokud je vybaveno kamerou s výhledem do 360°. Jedná se o chytrou funkci, s níž získáte náhled na vůz a jeho okolí z ptačí perspektivy, takže jasně uvidíte, jak daleko je vůz vzdálen od ostatních objektů.

Skoncujte s kabely

Skoncujte s kabely
Skoncujte s kabely

Ve středovém tunelu Volva XC40 je integrován odkládací prostor, kam lze uložit mobilní telefon, který se zde může bezdrátově nabíjet. Tím se sníží počet kabelů ve voze a zároveň budete mít telefon po ruce. Telefon zde bude uložen v takovém sklonu, abyste ho mohli pohodlně uchopit nebo ho rychle zkontrolovat pohledem.

VDECHNĚTE MU SVOU OSOBITOST

Vytvořte si své perfektní Volvo XC40.

###message