Nový Crafter

již od 730 425 Kč

vw-crafter-2016
vw-crafter-2016

Splňuje potřeby zákazníků tak, jako nikdy v minulosti.

Jak můžete vyrobit dokonalý užitkový automobil? Tak, že v průběhu jeho vývoje vezmete v úvahu přání a požadavky jeho pozdějších uživatelů. Výsledkem je automobil, který je hospodárný, funkční a spolehlivý jako nikdy v minulosti a v mnoha kritériích je nejlepší ve své třídě.

Akční nabídka a prodloužená záruka

Při včasném objednání mezinárodní dodávky roku 2017 získáte výhodu atraktivních LED světel za zvýhodněnou cenu a prodlouženou záruka 2+2 roky / 200 000 km, která je součástí sériové výbavy.

 • Pro ty, kteří činí rychlá rozhodnutí. Při objednání nového vozu Volkswagen Crafter do 30. 06. 2017, můžete získat ve své kategorii unikátní LED světlomety za zvýhodněnou cenu 10 000 Kč. Zvýhodnění je vč. DPH a týká se vozů objednaných do 30.6.2017 a předaných zákazníkovi do 31.12.2017.
 • Nový Crafter přijíždí s prodlouženou zárukou bez příplatku. Dvouleté prodloužení záruky nad rámec dvouleté záruky od výrobce při ujetí maximálně 200 000 kilometrů je součástí sériové výbavy. Na další podrobnosti ohledně záruky se prosím informujte u našich prodejců automobilů Volkswagen Užitkové vozy. U vozů s nástavbami se záruka vztahuje pouze celek dodaný z výrobního závodu Volkswagen.

International Van of the Year 2017.

Nový Crafter získal ocenění International Van of the Year 2017, které uděluje porota složená z odborníků z 24 zemí. V následujícím filmu se můžete seznámit s tím, jak byl tento model zcela od základu nově vyvinut, stejně jako s jeho inovativním designem, prvotřídními schopnostmi pro jízdu v městském prostředí, s jeho více než 15 asistenčními systémy a mimořádně bohatou nabídkou pohonů.

Nejlepší pracovní místo řidiče.

Nejlepší pracovní místo řidiče.
Nejlepší pracovní místo řidiče.

Největší nabídka pohonů.

Nový Crafter je jediný užitkový automobil ve své třídě, pro který je v nabídce šest variant kombinace pohonu a převodovky. Pohon předních kol, pohon zadní nápravy nebo pohon všech kol 4MOTION mohou být kombinovány buď s osmistupňovou automatickou převodovkou, nebo se šestistupňovou manuální převodovkou.

Největší nabídka pohonů.
Největší nabídka pohonů.

Nejlepší přístup do nákladového prostoru & nejlepší zajištění nákladu.

Nejlepší přístup do nákladového prostoru & nejlepší zajištění nákladu.
Nejlepší přístup do nákladového prostoru & nejlepší zajištění nákladu.

Vynikající vlastnosti pro jízdu v městském prostředí.

Díky více než 15 asistenčním a bezpečnostním systémům má nový Crafter nejlepší parametry při hodnocení jízdy v městském prostředí.

Asistenční a bezpečnostní systémy.
Asistenční a bezpečnostní systémy.

Vysoká hospodárnost.

 • Vysoká zůstatková hodnota.
  Analýzy předních mezinárodních institutů, které určují zůstatkovou hodnotu automobilu, ukazují, že nový Crafter má nejvyšší prodejní cenu po skončení užívání.
 • Nízká spotřeba paliva.
  Crafter dosahuje díky nové generaci TDI motorů mimořádné nízkých hodnot spotřeby paliva a současně nízkých hodnot emisí CO2. Motory jsou sériově vybaveny systémem „Start-Stop“ a pracují tak efektivně, že jejich spotřeba paliva byla ve srovnání s předchozím modelem snížena v průměru o 15 procent.
 • Nízké náklady na údržbu.
  Díky vysoké kvalitě zpracování a dlouhé životnosti, která je pro vozy Volkswagen typická, vyniká nový Crafter nízkými náklady na údržbu, opravy i náklady na výměnu opotřebených součástí, které jsou značně nižší, než u předchozího modelu.

Chcete zjistit více o Novém Crafteru?

###message