OlfinCar a módní přehlídka značky PONER

OlfinCar a vozy Volvo se zúčastní módní přehlídky značky PONER v PETROF Gallery

Poner
Poner

Společnost OlfinCar se stala partnerem autorské módní přehlídky populárního a uznávaného dua PONER. Přehlídka se uskuteční 24. října od 19:00 v prostorách PETROF Gallery v Hradci Králové. Součástí módní přehlídky bude klavírní vystoupení Eltona Lodewyka (JAR) ve spolupráci se společností PETROF.

Za značkou PONER stojí sourozenci Nikol a Jakub. Historie jejich činnosti je překvapivě krátká, ale nesmírně dynamická. Proto najdete velice málo prestižních společenských akcí, na kterých se objeví někdo v šatech s rukopisem značky PONER. Exkluzivitu značky PONER jsme se rozhodli spojit s prémiovými vozy Volvo, proto na přehlídce uvidíte modely Volvo XC90, XC60 a S60.

OlfinCar | PONER | PETROF Gallery | 24.10.2019 | 19:00

Volvo XC90 klavír
Volvo XC90 klavír

Volvo XC90 – luxus na čtyřech kolech

Slovo, které představuje Volvo XC90 je jednoznačně – LUXUS. Toto výjimečné SUV se stane vaším útočiště a za jeho volantem se příjemně uvolníte. Získáte dostatek prostoru pro své myšlenky a cestováním s ním bude probíhat v komfortním prostředí první třídy.

od 1 388 347 Kč bez DPH | operativní leasing od 16 100 Kč měs. bez DPH

Volvo XC60 poner
Volvo XC60 poner

Volvo XC60 – dynamika a technologie

Volvo XC60 - dynamické SUV se představuje v zatím nejvyspělejší evoluční formě. Vytváří perfektní rovnováhu mezi komfortem a výbornou ovladatelností. Působivé křivky karosérie elegantně doplňují interiér vybavený nejmodernějšími technologiemi.

od 957 769 Kč bez DPH | operativní leasing od 12 050 Kč měs. bez DPH

Volvo S60 Poner
Volvo S60 Poner

Volvo S60 – vášeň pro silnici i planetu

Sedan Volvo S60 je stvořen pro milovníky řízení. Stane se vaší vášní s harmonickým spojením elegance a moderních technologií. Uchvátí vás atletickými proporcemi, vyrýsovanými boky a štíhlým profilem, který přispívá k unikátnímu dynamicko-elegantnímu charakteru vozu.

od 899 091 Kč bez DPH | operativní leasing od 10 870 Kč měs. bez DPH

###message