OlfinCar předvede na Nova Cup Gočárovy schody nový vůz ŠKODA KAMIQ

Nova Cup
Nova Cup

Již tradičně se v Den české státnosti, 28. září, uskuteční pátý ročník cyklistické závodu Mitas Gočárovy schody. V letošním roce Gočárovy schody okusí i běžci, které čeká na okruhu 720 schodů. Na exhibičním závodě horských kol se představí světoví jezdci, čeští reprezentanti i natěšení amatéři.

Na akci bude k vidění OlfinCar s novým vozem ŠKODA KAMIQ. Přijďte si rezervovat zkušební jízdu, zkusit štěstí v soutěži a vyhrát novou ŠKODA KAMIQ s plnou nádrží na víkend nebo si zaskočte odpočinout do OlfinCar chillout zóny.

28. ZÁŘÍ | SOBOTA

kamiq
kamiq

ŠKODA KAMIQ je městský crossover, který disponuje výhodami SUV v podobě charakteristického designu ŠKODA oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. S vozem ŠKODA KAMIQ si budete rozumět, je dokonalý v detailech a individuální jako VY!

Na divácky oblíbeném závodě Gočárovy schody budou jezdci sjíždět Zpívající schody a terasy Kozinka, které vedou z historického centra Hradec Králové. Součástí programu jsou i závody pro děti. Přijďte fandit svým oblíbencům a navštivte nás ve stánku OlfinCar.

mapa-závodu-gočárovy-schody-1024x640
mapa-závodu-gočárovy-schody-1024x640
###message