OlfinCar s ambicí být jedničkou v segmentu ojetých vozů

Díky spokojenosti svých klientů a velkému nárůstu objemu prodeje jsme se stali největším autobazarem, nově nyní Centrem ojetých vozů, ve Východních Čechách.

centrum prodeje ojetých vozů v Choustníkově Hradišti
centrum prodeje ojetých vozů v Choustníkově Hradišti

Nejmodernější centrum prodeje ojetých vozů v Choustníkově Hradišti vybudovala společnost OlfinCar - firma, která expanduje doslova s kvílením pneumatik. „V hledáčku našeho zájmu je už 23 let královéhradecký region, to se léta nemění. Naše autosalony v Trutnově a Hradci Králové jsme doplnili o třetí vrchol trojúhelníku,“ říká Viktor Kuhn, majitel společnosti OlfinCar. „Naší ambicí je stát se největším prodejcem ojetých vozů v Královéhradeckém kraji a posunout tak služby v tomto segmentu o notný kus dál. Zvýšit chceme zejména kulturu prodeje ojetých aut a povýšit ji na úroveň prodeje vozů nových,“ říká majitel společnosti a vyzdvihuje zejména prodej v zastřešeném showroomu, možnost prohlídky v servisu, který bude součástí celého komplexu, ale zejména široký výběr vozů- maximální kapacita plochy jich pojme až 400. Nabídku tvoří jak vozy vykoupené protiúčtem, mnohdy pořízené a po celou dobu servisované v OlfinCaru, tak referentské vozy s garantovanou historií a stářím do pěti let. „Tak trochu chceme zbořit mýty o vžité představě bazarového prodeje - bavíme se o segmentu vozů, kde se průměrná cena vozů pohybuje okolo dvou set padesáti tisíc korun. To není málo peněz, kupující si zaslouží moment prodeje trochu užít,“ dodává s úsměvem Viktor Kuhn.

Vozy reklamu nepotřebují

Samozřejmě, že dávno pryč jsou ty doby, kdy kupující objížděl autobazary a hledal své vysněné auto. Nástrojem správného výběru a srovnání ceny je internet. „Chceme předejít nechtěnému zklamání kupujícího, proto se snažíme, aby byly fotografie a popis auta pravdivé a co nejvíc odpovídaly realitě. Prostě nic netajíme. Šance prodat takové auto, pro které si mnohdy zájemce jede i přes celou republiku, se rovná téměř jistotě. Obecné rozhodnutí o koupi na základě výbavy, ceny a stavu vozu zájemce totiž učinil již doma. O ojeté vozy zejména značky ŠKODA je obrovský zájem. Naše postavení na trh nám dává možnost nabízet i roční referentské vozy s tovární zárukou až 5 let,“ doplňuje Viktor Kuhn s tím, že už 23 let se společnost OlfinCar snaží vycházet klientům vstříc v kvalitě a dostupnosti služeb. Pravidelný servis, nebo případná oprava vozu (například po havárii) v čase, který je pro klienta přijatelný, nás donutil v letošním roce navýšit servisní kapacitu o sedm servisních stání a také se chystáme rozšířit kapacitu lakovny o další čtyři stání,“ dodává.

Viktor Kuhn se ve výčtu novinek znovu vrací k novému centru ojetých vozů v Choustníkově Hradišti: „Jezdím okolo tohoto místa už spoustu let,“ říká nadšený lyžař a cyklista, „a mám radost, že se nám podařilo citlivě zkultivovat tenhle dosud trochu neutěšený kout obce. Je to taková dvojnásobná radost – máme nové středisko prodeje ojetých vozů, které navazuje na prodej nových vozů, a zároveň jsme, alespoň myslím, trochu přispěli k rozvoji obce samotné, včetně nových pracovních příležitostí. Opravdu neodmítneme nikoho, koho práce okolo prodeje a servisu aut baví a má co nabídnout. Dodává na závěr Viktor Kuhn.

 

zdroj: QUARTIER MEDIA s.r.o.

###message