Originální díly

Nemusíte dělat kompromis mezi kvalitou a cenou... Originální díly ŠKODA a Volkswagen.

Nemusíte dělat kompromis mezi kvalitou a cenou... Originální díly Škoda a Volkswagen.

Originální díly poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti a přesnosti lícování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty. Nic by nemohlo být lepší.

originální díly
originální díly

Originální díly vznikají s vývojem vozu, a jsou proto optimálně sladěné s každým modelem. Jejich kvalita a funkčnost plní nejvyšší standardy napříč celým sortimentem. A v neposlední řadě mají originální díly jednu zcela speciální výhodu a to, že každé vylepšení našich sériových vozů se v nich ihned promítne.

Přehled Vašich výhod s Originálními díly:

  • nejnovější stav techniky
  • maximální standard kvality
  • nekompromisní bezpečnost
  • spolehlivost a 100% funkčnost
  • optimální přesnost lícování
  • plný sortiment Originálních dílů Volkswagen a Škoda
  • jsou identické s díly ze sériové výroby
  • výhodný poměr mezi cenou a kvalitou
  • dlouhá životnost


Nezáleží na tom, co pro svůj vůz Volkswagen nebo Škoda potřebujete, Originální díly jsou vždy co nejrychleji tam, kde je jich zapotřebí. O to se stará náš servis dodávek 24 hodin denně. Mobilní zůstanete i díky tomu, že zaručujeme dodávky dílů potřebných k jízdní připravenosti vozu i 15 let po výběhu dané série modelu.

Uspořte až 68%

Originální výměnné díly jsou příznivou alternativou k originálním dílům. Staré díly, znovu zpracované podle sériové specifikace jsou až o 68% levnější a splní stejně vysoké nároky na kvalitu jako Originální díly, proto je i záruka identická. A navíc chrání životní prostředí, recyklací se šetří cenné zdroje a energie. Více informací zde.

Bezpečí a funkčnost zajistí jen Originální díly

Více než 350 dopravních nehod, které se v roce 2013 udály od ledna do konce září má souvislost s technickou závadou automobilu. Podle Policie ČR je jednou z příčin těchto nehod použití neschválených prvků na automobilu, jinými slovy, neschválených náhradních dílů. Ty do Česka míří především z Asie. Proč dát přednost Originálním dílům?

Snaha ušetřit má v některých případech jasné meze, které se nevyplácí překračovat. U neoriginálních náhradních dílů automobilů to platí dvojnásob! Důkazem jsou praskající brzdové kotouče, špatně svítící světlomety a velkým problémem poslední doby jsou také nekvalitní kola, která se při vyšší zátěži lámou, protože oproti prověřeným originálům nemají dostatečnou pevnost. Na neznačkové díly lze přitom narazit jak na internetu, v kamenných prodejnách tak i v neautorizovaných servisech. Laik přitom často nemá šanci neoriginální díl rozeznat od originálu.

Neoriginální náhradní díl může ve srovnání s originálním vypadat naprosto totožně, ale přitom bude vyrobený z jiného materiálu a za použití jiné technologie. To má pro konečnou kvalitu dílu zásadní vliv jak z pohledu funkčnosti, tak i bezpečnosti. Zatímco u originálu Vám za kvalitu ručí výrobce a prodejce, u dílu dovezeného z Asie, navíc zakoupeného na internetu nemáte záruku prakticky žádnou.

Další nebezpečí neznačkových náhradních dílů se skrývá v tom, že v případě nehody, kdy se ukáže, že její příčinou je použití neschváleného dílu, pojišťovna nemusí řidiči uhradit pojistné plnění. Může to znamenat i porušení záručních podmínek.

S kvalitou samozřejmě souvisí jak bezpečnost, tak i životnost použitého náhradního dílu. Dá se čekat, že pokud se s neoriginálním dílem nic nestane přímo během provozu, v lepším případě motoristu na jeho končící životnost upozorní v autoservisu. A dá se předpokládat, že se tak stane mnohem dřív, než v případě, že by náhradní díl byl originální. V tuto chvíli se výhodnost nákupu zdánlivě levnějšího neznačkového dílu stírá.

 
Společnost OlfinCar svým zákazníkům doporučuje používat pouze Originální díly, které jediné mohou zaručit prověřenou kvalitu nabízející záruku spolehlivé a bezpečné jízdy.

###message