Servis pro karosérii a lak

Má Vaše auto vrásky? Postaráme se, aby bylo zase krásné!

Lakovna
Lakovna

Pomačkané plechy? To se může stát. Nedělejte ale žádné experimenty, důvěřujte bezpečnosti originálu. Známe Vaše auto jako své boty. Proto jsme i z hlediska karosérie a laku první volbou.

BEZPEČNOST A ZACHOVÁNÍ HODNOTY

Poškození karosérie a laku jsou u nás odstraňována za přísného dodržování směrnicí značky Volkswagen. Máme speciální nářadí, které je vhodné přesně pro Váš model značky Volkswagen. A používáme Originální díly Volkswagen® a materiály k lakování. Všechny záruky zůstávají zachovány a Vaše auto opět září jako nové.

Péče o lak

Naše profesionální preventivní péče o lak zajistí, aby Vaše auto bylo déle krásné a aby lak byl chráněn optimálním způsobem. Pravidelná hloubková politura a odborná konzervace udrží původní lesk po mnoho let.

Hlavní výhody

  • Nás servis pro karosérii a lak opraví škody každé velikosti a vůz vypadá, jako by se nic nestalo.
  • Bezpečnost a funkčnost zůstanou garantovány, se zárukou.
  • Potvrdíme Vám, že při opravě byly použity Originální díly Volkswagen® a originální materiály Volkswagen pro lakování a že práce byly provedeny podle přísných předpisů výrobce.
  • Poskytujeme rozsáhlé služby jako odtahovou službu, analýzu nákladů na opravu, náhradní vůz a mnohé další.

Originální díly Volkswagen®

Jsou výrazem celé kompetence značky Volkswagen: Originální díly Volkswagen® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti a přesnosti lícování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty. Zaručeně.

Více o Originálních dílech Volkswagen® se dozvíte u našich servisních poradců.

###message