Servis pro karosérii a lak

Má Vaše auto vrásky? Postaráme se, aby bylo zase krásné!

servis karoserie a lak
servis karoserie a lak

Pomačkané plechy? To se může stát. Nedělejte ale žádné experimenty, důvěřujte bezpečnosti originálu. Známe Vaše auto jako své boty. Proto jsme i z hlediska karosérie a laku první volbou.

BEZPEČNOST A ZACHOVÁNÍ HODNOTY

Poškození karosérie a laku jsou u nás odstraňována za přísného dodržování směrnicí značky Volkswagen. Máme speciální nářadí, které je vhodné přesně pro Váš model značky Volkswagen. A používáme Originální díly Volkswagen® a materiály k lakování. Všechny záruky zůstávají zachovány a Vaše auto opět září jako nové.

Péče o lak

Naše profesionální preventivní péče o lak zajistí, aby Vaše auto bylo déle krásné a aby lak byl chráněn optimálním způsobem. Pravidelná hloubková politura a odborná konzervace udrží původní lesk po mnoho let.

Hlavní výhody

  • Nás servis pro karosérii a lak opraví škody každé velikosti a vůz vypadá, jako by se nic nestalo.
  • Bezpečnost a funkčnost zůstanou garantovány, se zárukou.
  • Potvrdíme Vám, že při opravě byly použity Originální díly Volkswagen® a originální materiály Volkswagen pro lakování a že práce byly provedeny podle přísných předpisů výrobce.
  • Poskytujeme rozsáhlé služby jako odtahovou službu, analýzu nákladů na opravu, náhradní vůz a mnohé další.

Originální díly Volkswagen®

Jsou výrazem celé kompetence značky Volkswagen: Originální díly Volkswagen® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti a přesnosti lícování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty. Zaručeně.

Více o Originálních dílech Volkswagen® se dozvíte u našich servisních poradců.

###message