ŠKODA SCALA

Nová ŠKODA Scala již od 4 890 Kč/Měs. bez DPH. Předprodej zahájen.

ŠKODA Scala
ŠKODA Scala

Nový model nabízí vysokou úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti, plné LED světlomety a zadní světla, dostatek prostoru pro zavazadla a cestující, stejně jako četné prvky Simply Clever. K dispozici je 5 variant motorů od 66 kW (90 PS) do 110 kW (150 PS). Pětidveřový hatchback kombinuje svůj emocionální design s vysokým stupněm funkčnosti a nejmodernější konektivity. Mezi klíčové prvky patří centrální displej umístěný vysoko v zorném poli řidiče a přepracovaný přístrojový panel.

Interiér

Nová koncepce interiéru ŠKODA se řídí směrem stanoveným koncepčním vozem ŠKODA VISION RS. Nový model ŠKODA SCALA označuje poprvé, že tento emotivní design byl přeložen do modelu výroby značky ŠKODA. Úplně přepracovaný přístrojový panel se bezproblémově spojí s vzrušujícím designem exteriéru. Volně stojící displej je umístěn výše a je ohraničen konstrukční čárou, která odráží obrysy kapoty. Pod displejem také vytváří ergonomický opěrka zápěstí pro ovládání dotykové obrazovky. Povrchy měkké pěny na přístrojové desce a dveří mají velkou měřítku konstrukčních textur a specifické nové zrno. To napodobuje krystalické struktury a v budoucnu definuje styl značky ŠKODA.

DESIGN

Nové sochařské tvary, dynamické prvky a přesné prvky dodávají vozu emotívní a autentický vzhled se svou silnou identitou. Jako první model ŠKODA se nová ŠKODA SCALA vyznačuje dalším vývojovým stupněm designového jazyka ŠKODA, který bude prezentován i ve všech budoucích modelech ŠKODA. Nový SCALA je také prvním výrobním modelem ŠKODA v Evropě, který nese místo ŠKODA logo "ŠKODA" v blokových nápisech na zadních dveřích.

Líbí se Vám nová ŠKODA Scala?

Objednejte zkušební jízdu nebo nás přímo kontaktujte pro více informací.

###message