Toyota Víkend 14. a 15. září 2019 v OlfinCaru

Toyota a Olfin Car chystají akční Toyota Víkend. Hlavní hvězdou bude Corolla

komiks toyota 1
komiks toyota 1

Nová Toyota Corolla

Podzimní Toyota Víkend vypukne v sobotu a neděli 14. a 15. září. Hlavní roli bude hrát nejprodávanější vůz světa – Toyota Corolla. Na trh dorazila nová generace modelu Corolla a Toyota Víkend přiveze výhodnou nabídku na všechny její verze – sedan, hatchback a Touring Sports.

Zvolte hybrid a zažijte ten rozdíl

Toyota Corolla je ikonou všestrannosti. Stylová, úsporná, komfortní, a přitom poskytující radost z jízdy. Futuristický vzhled Toyoty Corolla Vás nadchne. V kabině se snoubí promyšlený design s mimořádnou úrovní pohodlí a úložným prostorem. Corolla je inspirující volbou pro Vaše cesty i díky vyspělým bezpečnostním systémům. Jízdou na elektrický pohon budete šetřit pohonné hmoty a ještě snížíte úroveň emisí na nulu.

 

Využijte akce a pořiďte si modely z edice PRIME s bohatou výbavou za zcela výjimečné ceny. Vozy jsou skladem, získáte k nim zdarma sadu zimních pneumatik a nejnižší úrokovou míru 3,99 % při financování přes Toyota Financial Services.

V rámci Toyota Víkendu můžete uplatnit slevu 25 % na uvedené příslušenství:

·        střešní nosiče a příčníky

·        střešní držáky lyží a snowboardů

·        střešní zavazadlové boxy

·        plastové rohože zavazadlového prostoru

·        gumové koberce

Víkend plný možností

Tato skvělá nabídka, ale není to jediné, co na Vás o Toyota Víkendu v Olfin Caru v Hradci Králové a Pardubicích čeká. Můžete si samozřejmě vyzkoušet jakýkoliv z našich modelů Toyota. K vidění budou i další modely Toyota, a tak je na Vás, zda zatoužíte po svezení v Aygo nebo třeba v nové hybridní Camry.

Vždy lepší cesta

Přijďte nás v sobotu 14. září od 9 do 17 hod a v neděli od 9 do 15 hod navštívit do autosalonů v Hradci Králové a Pardubicích. Omrkněte podzimní novinky roku, zamluvte si zkušební jízdu a osobně objevte, proč jezdit ve vozech Toyota.

Pro více informací nás kontaktujte

###message