Umět se rozhodnout.

Moje cesta.

Caddy moje cesta
Caddy moje cesta

Mimořádné akční zvýhodnění vstupních modelů Caddy GO! a Transporter GO! ve výši až 180 000 Kč a výhodný operativní leasing Crafter v jarní akční nabídce platné pouze do konce června 2018.

Caddy GO
Caddy GO

Volkswagen Caddy Trendline GO!

Umět se rozhodnout.

Zvolit si svou cestu. Vybrat si cíl a umět se rozhodnout. Ale ať už se rozhodnu jakkoli, Caddy je parťák, který mě vždy podrží. Bezpečný vůz, který je nyní ve verzi Caddy Trendline GO! dostupnější než kdy dřív. Se zárukou 2 + 2 roky s limitem 200 000 km, skvělou cenou a nízkými provozními náklady. Tak jak je u Volkswagen Užitkových vozů dobrým zvykem.

Transporter Kombi
Transporter Kombi

Volkswagen Transporter Kombi GO!

Vyrazit za svou šancí.

Zvolit si svou cestu a vyrazit za svou šancí. Neváhat a jednat. To musím dokázat v práci, v podnikání i v živote. A vždy se mi bude hodit vůz, který je stejný pracant jako já. Existuje důvod pro to, že když se řekne „dodávka“, lidé si automaticky vybaví Transporter. Spolehlivý, robustní, se zárukou 2 + 2 roky s limitem 200 000 km. Komfortní užitkový vůz s nízkými provozními náklady. Nyní je navíc ve verzi Transporter Kombi GO! ješte dostupnejší. Prostě auto, o které se mohu opřít.

Crafter GO
Crafter GO

Volkswagen Crafter

Mít náklady pod kontrolou.

Zvolit si svou cestu. Vybrat si cíl a mít náklady neustále pod kontrolou. Pokud se na cestu vydám s Crafterem, získávám to nejlepší v této třídě. Pracanta, který je uzpůsobený hustému provozu velkoměsta i náročným podmínkám dálkové přepravy. Pracanta, který mi poskytne mimořádný komfort, ale za svoje služby si neřekne moc. Každý měsíc to samé. Od 10 530 Kč bez DPH. Žádná akontace, žádná mimořádná splátka. Jen stálá měsíční platba operativního leasingu. Servis a údržba jsou v ceně. Je na čase nasednout, starat se jen o svoji práci a přitom mít náklady pod kontrolou.

###message