Výhodný servis pro starší vozy Toyota

Věnujte svému vozu Toyota staršímu tří let zaslouženou a profesionální péči na nejvyšší úrovni za finančně výhodných podmínek.

Toyota Servis 3+ 1
Toyota Servis 3+ 1
Toyota 3+
Toyota 3+

Toyota 3+

Navštivte s Vaším vozem náš autorizovaný servis a využijte nejnovější program Toyota 3+ s 15% slevou na originální údržbové díly a provedenou práci u vybraných servisních úkonů.

Stáří vozidla je určeno datem jeho předání zákazníkovi uvedeným v Servisní a záruční knížce vozidla TOYOTA.

Slevy v programu Toyota 3+ jsou poskytovány na běžné údržbové díly podléhající opotřebení u vybraných servisních úkonů prováděných v autorizovaných servisech Toyota OlfinCar v Hradci Králové a Pardubicích.

Toyota 3+ 1
Toyota 3+ 1

Kategorie údržbových dílů

Do kategorie údržbových dílů podléhajícím opotřebení zahrnujeme: Brzdové destičky a obložení, kotouče a bubny, spojkové díly (lamely, přítlačné kotouče), tlumiče pérování, prvky stabilizátorů, tlumiče výfuku, klínové a rozvodové řemeny, kladky, vzduchové, olejové, palivové filtry, kabinové filtry, zapalovací svíčky (běžné i iridiové) a navíc z řady OPTIFIT produkty alternátor, startér, chladič, manžety poloos.

Toyota připravila, pro starší vozy, ekonomickou řadu originálních dílů OPTIFIT, které splňují ten nejvyšší požadavek na kvalitu.

Toyota Eurocare 1
Toyota Eurocare 1

Věrnost se vyplatí

Silniční asistenční služba Toyota Eurocare na 12 měsíců zdarma!

Přijeďte do jednoho z autorizovaných servisů Toyota OlfinCar v Hradci Králové a Pardubicích na pravidelnou servisní údržbu a obdržíte ZDARMA silniční asistenční službu Toyota Eurocare na celý rok. Nabídka platí pro vozidla Toyota starší tří let.

Objednejte svou Toyotu do autorizovaného servisu

###message