Pneuservis

olfincar-header_pneuservis
olfincar-header_pneuservis

V našich autorizovaných servisech v Hradci Králové a Trutnově poskytujeme kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky či celá kola pro všechny osobní i užitkové vozy značek Volkswagen a ŠKODA s PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

Naši odborníci Vám rádi a ochotně poradí s dotazy ke stavu Vašich pneumatik a případně doporučí, jak správně jezdit, aby déle vydržely. Zajistíme Vám samozřejmě i opravy propíchnutých pneumatik nebo výměny poškozených ráfků. Nechybí ani geometrie vozu, kterou Vám změříme a případně seřídíme.

Díky našim pneuservisům budete mít vždy včas přezuto a budete moci jezdit v kterémkoliv ročním období zcela bez obav!

VYUŽIJTE SLUŽBY NAŠICH PNEUSERVISŮ:

PRODEJ
U nás máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu. Můžete si vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik a originálních kompletních kol.

PNEUGARANCE
Pokud si zakoupíte nové pneumatiky nebo originální kompletní kola v našich servisech, automaticky získáte bezplatně Volkswagen nebo ŠKODA PneuGaranci - záruku na jejich poškození a výrobní vady.

AIRSTOP
Nabízíme také pneumatiky s technologií AirStop® - se speciální uzavírací hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa o průměru do 5mm hned při vpichu, utěsní propíchnutý kanál a umožní tak dojezd až do servisu.

 

SEZÓNNÍ VÝMĚNA PNEU ZA VÝHODNÉ CENY

SERVIS A USKLADNĚNÍ
tzn. vyvážení, montáž, ošetření a uskladnění sezónních pneumatik a kompletních kol za příznivou cenu. Samozřejmostí z naší strany je vždy také jejich umytí.

EKOLOGIE
Poskytujeme zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.

 

Akce Pneuservis

Pneuservis
Pneuservis

Servisní služby Hradec Králové

Navštivte nás na adrese OlfinCar s.r.o. Na Rybárně 1670 500 02 Hradec Králové
Informace získáte na +420 495 000 563

Servisní služby Trutnov

Navštivte nás na adrese OlfinCar s.r.o. Královédvorská 517 541 01 Trutnov
Informace získáte na +420 499 814 507
###message