ŠKODA Karoq

Škoda Karoq
Škoda Karoq
ŠKODA Karoq
ŠKODA Karoq

Stylový design

Vysoko umístěné světlomety vzbuzují spolu s přední maskou sebejistotu a nenechají nikoho na pochybách, že jsou svědky příjezdu nového modelu ŠKODA KAROQ. Souhra ladných tvarů, dynamických křivek a robustního vzhledu propůjčuje karoserii celkovou vyváženost. Zádi dominují vysoko umístěné světlomety klínovitého tvaru, jejichž vnější části zasahují do boků karoserie. Vysoký zadní nárazník budí respekt a dává jasně najevo svůj statut. LED světlomety plní nejen bezpečnostní funkci díky skvělé svítivosti, ale jsou i důležitým designovým prvkem, protože vypadají velice stylově. Vynikající viditelnost a odezvu poskytují také zadní světlomety využívající pokrokovou LED světelnou techniku. Na jejich vnější části je zřetelná krystalická struktura viditelná ze strany. Při otevření dveří si můžete všimnout uvítacího loga promítaného na zem, které zpříjemní Váš nástup do interiéru vozu podsvíceného jednou z 10 barev ambientního osvětlení.

ŠKODA Connect
ŠKODA Connect

ŠKODA Connect

Služby ŠKODA Connect sestávají ze 3 balíčků. První z nich, Infotainment Online, poskytuje informace a možnost správy navigačních služeb, případně rozšíření funkcí infotainmentu. Care Connect umožňuje ovládat některé funkce vozu prostřednictvím chytrého telefonu nebo ŠKODA Connect Portálu a zajišťuje spojení s vaším servisním partnerem. Třetí součástí je Tísňové volání.

Off-road paket

Terénní schopnosti

Terénní schopnosti
Terénní schopnosti

Když sjedete z asfaltu, nemusíte hledat místo na parkování. S vysokou světlou výškou, inteligentním pohonem 4x4, extrémně tuhou karoserií a sadou elektronických jízdních asistentů vás KAROQ doveze dál, než byste si dokázali představit.

Inteligentní pohon všech kol

Inteligentní pohon všech kol
Inteligentní pohon všech kol

Nové SUV ŠKODA KAROQ je díky svému inteligentnímu pohonu všech kol připraveno na jakékoliv nesnáze. KAROQ je velmi schopný při jízdě mimo zpevněné cesty – pohon všech kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si poradí se změnami povrchu pod koly v řádu milisekund.

Režim Off-Road

Režim OFF-Road
Režim OFF-Road

Tlačítko Off-road přepne všechny asistenční systémy do speciálního terénního režimu. Například plynový pedál reaguje méně citlivě a speciální nastavení systémů ABS, ESC a ASR pomáhá vozu dostat se ze složitých situací. Asistent pro jízdu ze svahu citlivě samočinně brzdí a udržuje tak konstantní rychlost při sjíždění strmých svahů.

Asistenční systémy

Traffic Jam Assist

Traffic jam assist
Traffic jam assist

Tento systém přináší více bezpečnosti a komfortu při jízdě v dopravní zácpě. Traffic Jam Assist spojuje funkci Adaptivního tempomatu a Lane Assist, takže se rozjíždí a brzdí spolu s dopravou, a zároveň udržuje jízdu v pruhu.

Lane Assist

Lane Assist
Lane Assist

Asistent udržování jízdního pruhu Lane Assist rozeznává nechtěné opuštění jízdního pruhu – v takovém případě na to řidiče vizuálně upozorní a řízením provede opravný manévr. Systém pracuje v rychlosti nad 65 km/h a pouze v případě dostatečně čitelného podélného dopravního značení na silnici.

Travel Assist

Travel Assist
Travel Assist

Systém rozeznávání dopravních značek pomocí multifunkční kamery vyhledává možná dopravní značení a porovnává je s daty z navigace. Na přístrojovém panelu pak zobrazuje řidiči především rychlostní limity, zóny zakázaného předjíždění a další instrukce, stejně jako související značky konce těchto omezení.

###message