ŠKODA Nová Fabia

Nová ŠKODA Fabia
Nová ŠKODA Fabia
ŠKODA Fabia
ŠKODA Fabia

Atraktivní tvary a elegance

Vylepšená ŠKODA FABIA přijíždí s vyzrálejším designem, jemuž dominuje přepracovaná příď. Na nově tvarovanou masku chladiče navazují elegantní LED světlomety, díky kterým má vůz ŠKODA FABIA osobitý charakter. Přepracovaná maska chladiče a světlomety nového vozu ŠKODA Fabia nyní ještě více vytváří dojem jedné světelné jednotky, která na silnici přitahuje pohledy svým sebejistým vzhledem. Na dynamický design navazují nové, výkonné LED světlomety, využívající diody pro denní svícení i Corner funkci přisvěcování do zatáček.

ŠKODA Fabia interiér
ŠKODA Fabia interiér

Udělejte si pohodlí

ŠKODA FABIA nabízí dostatek prostoru pro cestující a jejich zavazadla. Interiér je komfortně široký a díky velké panoramatické střeše působí o číslo větším dojmem. Přijměte pozvání k prohlídce. Standartně prostorný a útulný interiér získal díky novému modelu FABIA několik důležitých vylepšení, které Vám vykouzlí úsměv na rtech při každé jízdě. Ať už to bude zásluhou nového designu sdruženého panelu přístrojů, většímu výběru dekoračních lišt na přístrojové desce, kontrastních švů v loketních opěrkách dveří, nebo funkce dvourychlostního elektrického ovládání oken.

ŠKODA Fabia motor
ŠKODA Fabia motor

Výkonná, a přesto úsporná

ŠKODA Fabia nabízí výhradně moderní benzínové motory, které nabízí potěšení z jízdy i nízké hodnoty spotřeby a emisí. TSI je zárukou vynikající dynamiky, solidního výkonu a nízké spotřeby. Přeplňované tříválcové motory 1.0 TSI mají zcela novou konstrukci. Nyní patří systém Start/Stop a rekuperace brzdné energie do základní výbavy. Motory TSI jsou navrhovány pro řidiče, kteří mají rádi flexibilitu motoru bez ohledu na situaci. 

Asistenční systémy

Auto Light Assist v novém voze ŠKODA FABIA automaticky rozsvěcí a zhasíná dálková světla podle aktuální situace.

Blind spot detect

Nově přidaný systém Blind Spot Detect pomáhá řidiči bezpečně přejet do vedlejšího jízdního pruhu tím, že zaznamenává vozidla, která se již nachází v mrtvém úhlu. Dva radarové senzory umístěné ve spodní části zadního nárazníku monitorují prostor za vozem ŠKODA FABIA až do vzdálenosti 20 metrů.

Front Assist

Front Assist je bezpečnostní systém, který upozorňuje na nebezpečí srážky, a v případě nevyhnutelné nehody se aktivací brzd snaží snížit následky střetu. Front Assist spolupracuje s radarovým senzorem integrovaným v masce chladiče a měří vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla.

Rear Traffic Alert

Pokud vyjíždíte pozadu z parkovacího místa, Rear Traffic Alert detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál, takže můžete včas zareagovat. Rear Traffic Alert je dodáván spolu se systémem Blind Spot Detect.

Technologie

Díky skvělé manévrovatelnosti je parkování jednoduché. FABIA může být navíc vybavena parkovacími senzory v předním a zadním nárazníku, které vám pomohou kontrolovat vzdálenost od překážek.

Navigace Amundsen

Navigační systém nabízí snadné vedení do zvoleného cíle a poskytuje nejnovější dopravní informace prostřednictvím služeb ŠKODA Connect. Navigační systém Amundsen se ovládá prostřednictvím 6,5″ barevného displeje s vysokým rozlišením 800×480 pixelů.

Zadní kamera s ostřikovačem

Abyste měli zajištěný komfort a dobrou orientaci při parkování, používá zadní kameru umístěnou na klice pátých dveří. Spolu s infotainmenty ŠKODA používá systém jejich displeje k zobrazení prostoru za vozem a k označení směru jízdy podle šířky vozu.

Light and rain assist

Vůz FABIA lze vybavit dešťovým senzorem, který automaticky aktivuje a reguluje rychlost stěračů. Světelný senzor automaticky aktivuje světla vozu, pokud okolní intenzita světla klesne pod stanovenou hodnotu (např. při průjezdu tunelem nebo při setmění).

ŠKODA Fabia Monte Carlo

Vzhled modelu Monte Carlo je završen zakřivenými LED světlomety, díky nimž budete mít za všech okolností naprostou jistotu. Standardně montované zadní LED reflektory zajistí, aby si vás všichni všimli – ať už z bezpečnostních důvodů, nebo kvůli designu. Interiér vozu se ve všech ohledech vyznačuje kvalitními materiály a přesností. Specifický sportovní potah sedadel bude skvěle vyhovovat řidičům se sportovním založením. Po otevření předních dveří vás při vstupu do jedinečného interiéru vozu FABIA MONTE CARLO přivítá stříbrná prahová lišta s logem Monte Carlo. Co může v jiných vozech znít jako klišé, je ve voze ŠKODA FABIA MONTE CARLO skutečností. Interiér se vyznačuje kvalitními materiály a přesností v každém ohledu. Volant s nezaměnitelným tvarem je potažen perforovanou kůží s červeným prošitím. Na výběr jsou kola z lehké slitiny o velikosti 16", 17" a 18". Další inspiraci při výběru kol můžete načerpat v katalogu ŠKODA Originální příslušenství pro vůz ŠKODA FABIA MONTE CARLO. Ať už si chcete vybrat a poslouchat hudbu na svém chytrém telefonu, nebo dostávat podrobnou navigaci, vše se zobrazuje na centrálním displeji.

LÍBÍ SE VÁM?

Přijďte si k nám pro Novou ŠKODU Fabii.

###message