ŠKODA Superb

Škoda Superb
Škoda Superb
02
02

ŠKODA Superb

Čistá geometrie, působivé kontury povrchů, sošné tvary, ryzí preciznost a elegantní linie jsou těmi nejtypičtějšími prvky modelu. Typické pro značku ŠKODA jsou krystalické elementy, kterými je protkán celý exteriér i interiér vozu až po ten nejmenší detail. Významné prvky exteriéru plynule pokračují i do kabiny vozu.

Designéři značky ŠKODA dokázali skvěle vybalancovat proporce modelu Superb a dosáhli tak harmonie šířky, výšky a délky. Rozvor 2 841 mm a rozchod 1 584 mm vpředu a 1 572 mm vzadu znatelně zvětšuje prostor pro cestující i zavazadla. Výsledkem je, že ŠKODA Superb stojí na vrcholu své třídy, ať už jde o zavazadlový prostor (625 litrů), místo na nohy vzadu (157 mm) nebo místo na hlavu pro cestující vzadu (980 mm).

superb
superb

Designové prvky

Design přední části… Z předního pohledu je pro ŠKODA Superb charakteristická široká mřížka chladiče s uprostřed umístěným logem, dynamickými konturami kapoty a ostrými tvary světlometů a předních mlhovek. Výrazně skloněné světlomety byly vyvinuty s maximální precizností. Přesný řez, použití trojúhelníkových geometrických tvarů a třírozměrné kontury dohromady vytvářejí jedinečný, působivý charakter značky.

Design zadní části… Záď je osázena širšími LED světlomety a čistými, precizními tvary. Větší šířka, více charakteru, jasnější rysy.

 

 

Škoda Superb
Škoda Superb

Motory

Nová generace přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním sestává ze čtyř benzínových agregátů TSI a tří naftových motorů TDI se vstřikováním common-rail. Všechny splňují emisní normy EU6. Na výběr máte mezi dvěma benzinovými a dvěma naftovými motory. Kompaktní, lehké pohonné jednotky nabízejí výkon mezi 88 kW (120 k) a 206 kW (280 k) a jsou vybaveny technologií Start-stop a rekuperací energie z brzd.
ŠKODA Superb Combi je na přání dodávána s nejnovější verzí mezinápravové spojky… Čtyři motory (1,4 TSI/110 kW, 2,0 TSI/206 kW, 2,0 TDI/110 kW a 2,0 TDI/140 kW) se montují i v kombinaci s nejmodernějším pohonem všech kol, který zaručuje optimální jízdní dynamiku, nejvyšší úroveň aktivní bezpečnosti a maximální úspornost. Rozdělení točivého momentu mezi všechny čtyři kola je automatické a vždy se přizpůsobuje jízdním podmínkám. Ideální točivý moment pro zadní nápravu vypočítává řídící jednotka. Jeho hodnota se upravuje změnou tlaku na spojkových talířích.

Škoda Superb
Škoda Superb

Simply Clever...

Ať se podíváte kamkoliv – párování chytrého telefonu s infotainmentem prostřednictvím funkce SmartLink, virtuální pedál, sítě na drobnosti, držáky a odkládací prostory a tradiční chytrá škrabka na led. ŠKODA Superb Combi nabízí čtyři nové infotainment systémy a přináší špičkovou konektivitu a přístup k internetu. Je také možné přistupovat k datům řídící jednotky vozidla přes systém SmartGate a dále je využívat mnoha způsoby. Technologie Wi-Fi, v kombinaci se špičkovým infotainment systémem COLUMBUS 8" s 3D navigací, může být využívána ve spojení s vysokorychlostním internetem LTE.
Bezpečnost na cestách… Pečovat o Vaši bezpečnost je připravena celá legie nových asistenčních systémů, které bývaly doménou vozů vyšších tříd. ŠKODA Superb Combi je standardně vybavena elektronickou stabilizací ESC včetně multikolizní brzdy, systémem Front Assist s funkcí nouzové brzdy City, elektronickým monitorováním tlaku v pneumatikách, sedmi airbagy a elektronickou uzávěrkou diferenciálu XDS+.

LÍBÍ SE VÁM?
Objednejte si zkušební jízdu.
Kontaktujte nás.

Vedení společnosti

###message