Toyota Auris

Toyota Auris
Toyota Auris
Toyota Auris
Toyota Auris

Žijte lepší jízdou

Nový Auris je vozem, na jehož řízení se budete každý den těšit. Jeho smělý a dynamický zevnějšek vás upoutá již na první pohled, zatímco prostorná a velmi kvalitní kabina zaujme příkladnou ergonomií a krásným designem. A přidáme-li k tomu agilní hybridní pohon od Toyoty v kombinaci s vyspělými zážehovými a vznětovými motory, dokonalé jízdní zážitky jsou jistotou.


Toyota Auris Interiér
Toyota Auris Interiér

Pohodlný interiér

Toyota Auris je velmi prostorný vůz s kufrem o objemu 360 litrů. Bohatá výbava interiéru zahrnuje mj. automatickou klimatizaci nebo multimediální systém Toyota Touch 2 s funkcí Bluetooth a parkovací kamerou.

Stylový design

Stylový design
Stylový design

Dynamická řada Toyoty Auris, plně LED světlomety, výrazné vstupy vzduchu a drážkování karosérie, 17" hliníkové disky nebo zatemněná skla zajišťují, že váš vůz upoutá pozornost kamkoli přijedete.
Moderní bezpečnost

Moderní bezpečnost
Moderní bezpečnost

Toyota Auris patří k nejbezpečnějším kompaktním vozidlům díky revolučnímu bezpečnostnímu balíčku Toyota Safety Sense, který informuje o výstrahách a pomáhá předcházet nehodám a omezovat jejich následky.Hybridní pohon

Hybridní pohon
Hybridní pohon

Toyota Auris ve variantě s hybridním pohonem přináší nízkou spotřebu paliva, velmi dobrý výkon, odolnost a spolehlivost po celou dobu. Samočinná bezstupňová převodovka E-CTV vám zajistí pohodlnou, plynulou a bezstarostnou jízdu.###message