Toyota Nová RAV4

Rav4
Rav4
Rav4 exteriér
Rav4 exteriér

Hybridní SUV, bez kompromisů

Nová Toyota RAV4 je plně hybridní SUV, které spojuje dva rozdílné světy: hospodárnost a vynikající jízdní vlastnosti. Vylepšený pohonný hybridní systém Hybrid Dynamic Force využívá čtyřválcový 2,5litrový benzinový motor, jehož hlavním úkolem je nabídnout čistou radost z jízdy. V závislosti na podmínkách na silnici systém optimálně rozděluje výkon mezi přední a zadní nápravu, což zajišťuje výjimečný výkon bez kompromisů a dodává důvěru v jakékoli situaci na silnici.

Rav4 interiér
Rav4 interiér

Komfort se vším všudy

Nejkvalitnější materiály a prostorný interiér vytvářejí příjemné prostředí pro všechny pasažéry. Možnost sklopení druhé řady sedadel a vytvoření ploché podlahy značně zvětšuje úložný prostor. Kožená sportovní sedadla měkká na dotek jsou pohodlná i na dlouhých cestách.
Vyspělé bezpečnostní technologie
Vyspělé bezpečnostní technologie

Vyspělé bezpečnostní technologie

Revoluční sada systémů aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense, kterou je nová Toyota RAV4 vybavena, zajistí ještě příjemnější jízdu s dodatečnou podporou řidiče. Automobil řidiče informuje o blížícím se nebezpečí, případně sám učiní opatření, jež minimalizují následky kolize.

Hybrid, jaký tu ještě nebyl

Hybrid, jaký tu ještě nebyl
Hybrid, jaký tu ještě nebyl

Nejnovější hybridní pohon o celkovém výkonu až 222 koní (s pohonem 4x4) zajišťuje vysokou efektivitu. Kombinovaná spotřeba na úrovni 4,5 l/100 km (předběžné údaje pro verzi 4x2) a velmi nízké emise škodlivin jsou při tak velkém výkonu opravdu unikátní. Veškeré komponenty skvěle spolupracují díky nové platformě TNGA.

Široká škála technologií

Široká škála technologií
Široká škála technologií

Nová Toyota RAV4 technologiemi přímo hýří. Chytré digitální zpětné zrcátko zobrazuje situaci za vozem, panoramatický 360° monitor ukazuje okolí vozu, nový prémiový systém ozvučení JBL nebo 8“ dotyková obrazovka s vysokým rozlišením, to vše činí jízdu ještě příjemnější.

Dynamická silueta

Dynamická silueta
Dynamická silueta

Nové tvary vozu evokují dynamiku a rozhodnost. Výrazné prolisy v masce, přepracované proporce karoserie, nový světelný podpis LED světlometů nebo černá střecha společně s akcenty na spodní hraně vozu dělají silný dojem.

SEZNAMTE SE S NÍ!

Nová TOYOTA RAV4 - SUV bez kompromisů.

###message