Toyota Nový Land Cruiser

Toyota Land Cruiser
Toyota Land Cruiser
Opravdová legenda
Opravdová legenda

Opravdová legenda

Land Cruiser představuje více než 65letou tradici, spojující bezkonkurenční spolehlivost, s níž můžete počítat i v těch nejnáročnějších terénech, s příkladným stylem, který si i v rušném velkoměstě získá širokou pozornost okolí. Nová podoba tohoto legendárního modelu s pohonem 4x4 nabízí nejmodernější technologie pro vaši ochranu a bezpečnou jízdu v terénu, ale také vás ohromí prémiovou kvalitou zpracování a vybroušeným provedením interiéru. Toyota Land Cruiser se díky svému odvážnému charakteru a stylu stává dokonalým společníkem pro zdolávání městských překážek i na terénní výpravy do neznáma.

Pohodlí
Pohodlí

Pohodlí

Vstupte do luxusního prostoru. V interiéru nové Toyoty Land Cruiser na vás čekají pouze prémiové materiály. Bezchybně navržená sedadla přemění každou jízdu ve skvělý zážitek. Potěší také intuitivně rozmístěné prvky ovládání systémů vozu nebo zábavní systém pro sedadla ve druhé řadě.
Technologie
Technologie

Technologie

Nová Toyota Land Cruiser přináší celou řadu vyspělých technologických řešení, které vás podpoří za každé situace. 8“ doytková obrazovka s multimediálním systémem Toyota Touch 2 nebo barvený 4,2“ TFT displej umístění v přístrojovém štítu poskytují nejdůležitější informace.
Bezpečnost

Bezpečnost
Bezpečnost

Nový Land Cruiser je standardně vybaven revolučním paketem technologií aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense, které za vás sledují situaci na cestách a umožňují rychlejší a efektivnější rozhodování s cílem minimalizovat riziko kolize při řízení.

Terénní schopnosti

Terénní schopnosti
Terénní schopnosti

Široká nabídka revolučních technologií nové Toyoty Land Cruiser jedinečným způsobem kombinuje terénní schopnosti s dynamickými kvalitami na silnicích. Propracované systémy dovolují plně využívat potenciál vozu kdykoli se rozhodnete vydat mimo zpevněné cesty. Řízení za jakýchkoli podmínek usnadňuje robustní rámová konstrukce karoserie a pohon 4x4.

Všestrannost

Všestrannost
Všestrannost

Mimořádně flexibilní a všestranná Toyota Land Cruiser se vždy dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Problém není převoz objemnějších nákladů, ani tahání přívěsů o hmotnosti až 3 tuny. A když vyrazíte na dovolenou, díky střešním příčníkům poberete ještě více zavazadel. Navíc jsou zde sklopná sedadla ve druhé a třetí řadě, což umožňuje bezpočet variant uspořádání interiéru.

Systémy pro jízdu v terénu
Systémy pro jízdu v terénu
###message