Toyota Yaris

Toyota Yaris
Toyota Yaris
Toyota Yaris
Toyota Yaris

Dokonalé auto do města

Nová vylepšená Toyota Yaris s dynamickým vzhledem nabízí vše potřebné k cestování po městě s nízkou spotřebou a ve větším pohodlí než kdykoli v minulosti. Kompaktní karoserie, malý poloměr otáčení, revoluční systémy aktivní bezpečnosti v rámci standardního paketu Toyota Safety Sense – to vše přispěje k vašemu snadnému a pohodovému cestování přeplněnými ulicemi města.


Toyota Yaris Hybrid
Toyota Yaris Hybrid

Revoluční technologie - Hybridní pohon

Plně hybridní pohon od Toyoty je skutečným technologickým klenotem, který si na silnicích celého světa nachází stále větší oblibu. Spojení dvou typů pohonu – benzínového a elektrického – přináší bezkonkurenční jízdní pohodlí a parametry spotřeby paliva.
Styl, který vám rozproudí krev v žilách

Dynamické křivky společně se stylovou výbavou neznamenají jen pohodlné cestování a bezproblémové jízdní schopnosti, ale i patřičnou dávku emocí, která vám zlepší náladu po každé cestě.Inovativní a ekonomické motory

Nová Toyota Yaris Hybrid je osvěžující a plná síly, tichá a pohodová, inteligentní a spolehlivá. Vydejte se na průzkum města za doprovodu hladkého elektrického pohonu, který se může zapojovat až polovinu z celkové doby jízdy (bez nutnosti dobíjení), a tak se i všední cesty mohou proměnit ve skutečný zážitek.

Technologie stvořená pro vaše potřeby

Nová Toyota Yaris nabízí již v základní výbavě bezpečnostní paket Toyota Safety Sense. Technologie aktivní bezpečnosti znamenají jistotu za volantem i ve stresujících jízdních situacích. Ve městě, mimo město nebo na dálnici – ať již narazíte na jakoukoli překážku, můžete se spolehnout, že váš Yaris bude plně připraven.

###message