Volkswagen Caddy

01_web
01_web
02
02

Spolehlivě zvládne téměř každý úkol.

Každý den s sebou přináší bezpočet výzev, které si většinou žádají rychlé, přitom však profesionální řešení. Díky Caddy skříňovému vozu a Caddy kombi, máte k dispozici dva modely, na které se můžete spolehnout v téměř každé situaci. Jejich funkčnost, flexibilita a mnohostrannost je na takové úrovni, jako nikdy dříve. Kromě toho Vám tyto šikovné a kompaktní dodávkové vozy nabízejí vše, co potřebujete k profesionální prezentaci u Vašich zákazníků.

03
03

Široké boční posuvné dveře a nová řešení zadní partie.

Nastoupit a vystoupit. Naložit a vyložit. Dveře dodávkového vozu se několikrát za den otevřou a zavřou – a jsou přitom vystaveny velkému zatížení. Proto jsou u nového vozu Caddy zejména závěsy dveří, vodicí lišty a madla instalovány tak, aby vyhověly těm nejvyšším nárokům. Sama za sebe hovoří i nízko položená nakládací hrana a mnoho variant provedení dveří. Caddy můžete přizpůsobit přesně na míru Vašim potřebám od vozu s přístupem pouze zadními dveřmi bez oken a bez bočních posuvných dveří až po zcela prosklený prostor pro cestující ve variantě „Privacy“ a dvěma extra širokými bočními posuvnými dveřmi. A pohodlí pro Vás – výklopné dveře nákladového prostoru jsou sériově vybavené zavíracím systémem „Softtouch“ a lehce se otevírají pouhým stiskem tlačítka.

04
04

Nový design.

Bez ohledu na to, v jakém oboru podnikáte, nový Caddy vždy vytvoří profesionální obraz Vaší firmy. Důvěru a kompetenci ztělesňují ostré, přesně vedené linie a dynamická čelní partie, stejně jako nově modelovaná záď vozu. Velké okno zadních výklopných dveří je modelu Caddy kombi sériově prosklené, u modelu Caddy skříňový vůz je opatřeno plechovou výplní nebo může být v rámci výbavy na přání prosklené. Mezi další pozoruhodné prvky patří například chromovaná lišta na mřížce chladiče, výrazné přední světlomety, které mohou být na přání bi-xenonové, či zatmavená zadní světla (výbava na přání)

Líbí se vám?

Objednejte si zkušební jízdu.
Kontaktujte nás.

###message