Volkswagen Multivan

multivan
multivan
VW Multivan
VW Multivan

Vynikající i ve své šesté generaci.

Již více než 65 let je Multivan ideálním společníkem pro zvládání nejrozmanitějších výzev všedního dne i volného času. Nový Multivan ve svých třech liniích výbavy zaujme svou všestranností, kvalitou a dokonalostí dotaženou až do nejmenšího detailu. Velkorysá nabídka místa a flexibilní využití prostoru Vám bude k dispozici vždy, bez ohledu na to, jaké jsou Vaše plány. Nový design a vysoce kvalitní výbava interiéru s novou kabinou a nejmodernějším infotainmentem jsou pak projevem jeho jedinečnosti a stylu. K dalším přednostem nového vozu Multivan patří pokrokové asistenční systémy a mimořádně efektivní motory.

VW Multivan
VW Multivan

Výrazný design, který určuje měřítka.

Přesné linie a působivé ostré rysy jsou určujícími znaky nezaměnitelného vzhledu. Projevuje svou velikost a přitom stále zůstává originálem – nový Multivan v sobě spojuje tyto dva aspekty zcela unikátním způsobem. Design definovaný ostrými rysy a přesnými liniemi dává vyniknout čistým tvarům této velkoprostorové limuzíny a je tak zárukou jejího nezaměnitelného vzhledu. Skutečným projevem brilance jsou pak LED přední světlomety, které mají díky pokrokové LED technologii vysokou svítivost, dlouhou životnost a mimořádně nízkou spotřebu energie. Spektrální charakteristika jimi vyzařovaného světla je podobná světlu dennímu. Dalším jedinečným prvkem, který na sebe poutá pozornost, jsou sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Cascavel" ve stříbrné barvě. A díky bohaté nabídce dvanácti atraktivních laků zanechá nový Multivan vždy neopakovatelný dojem.

VW Multivan
VW Multivan

Přitahuje pohledy. V každém ohledu.

Nová zadní partie, která zaujme zadními světly.
Nový Multivan dokazuje i zezadu, jak úžasně a dynamicky může vypadat velikost. Šířku jeho zadní partie zdůrazňují horizontální linie. Větší plocha okna dveří zavazadlového prostoru pak zajišťuje dobrý výhled i více světla v interiéru. A nová zadní LED světla dále přispívají k jeho nezaměnitelnému vzhledu.

Barvy

Základní laky
cervena kirsch-cerna strecha
Červená Kirsch/černá střecha
bílá candy-černá střecha
Bílá Candy/černá střecha
Metalické laky
Šedá Indium metalíza-cerna strecha
Šedá Indium metalíza/černá střecha
Zelená Bambus Garden metal-cerna strecha
Bambus Garden metal/černá střecha
stříbrná Reflex metalíza-cerna strecha
Stříbrná Reflex metalíza/černá střecha
Modrá Acapulco metalíza-cerna strecha
Modrá Acapulco metalíza/černá střecha
Béžová Mojave metalíza-cerna strecha
Béžová Mojave metalíza/černá střecha
Zvláštní laky
Bílá Oryx perleťový lak-cerna strecha
Bílá Oryx perleťový lak/černá střecha

Líbí se vám?

Objednejte si zkušební jízdu.
Kontaktujte nás.

###message