Volkswagen Multivan 6.1

Multivan 6.1
Multivan 6.1
Přednosti
Přednosti

Všechna vylepšení 6.1

  • Světlomety (H7 a LED)
  • Zadní světla (standardní provedení i LED)
  • Mřížka chladiče v novém designu
  • Nárazník v novém designu
  • Nová kola z lehké slitiny
  • Nové, vysoce kvalitní potahy sedadel
  • Modernizovaná palubní deska
  • Nový infotainment s úhlopříčkou až 23 cm (9,2 palce)
  • Nové asistenční systémy
Interiér
Interiér

Interiér 6.1

Pohled na budoucnost: Kromě nové digitální přístrojové desky „Digital Cockpit“ s úhlopříčkou 26 cm (10,25 palce) okouzlí Multivan 6.1 nejmodernějšími možnostmi připojení do sítě prostřednictvím nejnovější generace infotainmentu ve středové konzole, jehož součástí je také dotykový displej s úhlopříčkou 23 cm (9,2 palce). K mimořádnému pohodlí navíc přispívá zvýšená pozice sezení a bederní opěrky s možností nastavení ve čtyřech směrech; celá řada odkládacích přihrádek ve voze pak zajistí dokonalý přehled.

Motory
Motory

Jízdní dynamika 6.1

Vysoce efektivní technologie motorů vozu Multivan 6.1 se vyznačuje vysokým výkonem, velkým krouticím momentem a hospodárností. Dokonalá volba pro všechny, kteří hodně a často cestují, a přesto si chtějí užívat jízdní dynamiku na nejvyšší úrovni.

Vysoký krouticí moment, silná trakce.
Multivan 6.1 je možné získat s různými variantami motoru a převodovky. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG), jež řadí bez přerušení přenosu hnací síly, je navíc mimořádně komfortní a hospodárná. V nabídce je také pohon všech kol 4MOTION, díky kterému Multivan 6.1 zůstává i nadále automobilem s nejlepší průchodností terénem ve své třídě.

 

Vaše nové řídicí centrum

Vaše nové řídicí centrum
Vaše nové řídicí centrum

Digitání přístrojová deska "Digital Cockpit". Tachometr budoucnosti: Od linie Comfortline mohou být klasické přístroje nahrazeny luminiscenčním displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 23 cm (9,2 palce) - u linie Highline je tento displej dokonce součástí sériové výbavy. Inovativní displej poskytuje řidiči spoustu dalších informací, které dalece přesahují pouhý údaj o aktuální rychlosti nebo stavu paliva v nádrži.

Váš nejmodernější infotainment

Navigační systém Discover Pro
Navigační systém Discover Pro

Nezáleží na tom, zda chcete v průběhu jízdy telefonovat, zda potřebujete aktuální informace o dopravě nebo si potřebujete zajistit zábavu: Navigační systém "Discover Pro" s intuitivním ovládáním nenechá žádné přání nesplněné. Umožňuje například přístup k rozsáhlé nabídce užitečných funkcí, které lze ovládat pomocí gest. Vy se tak dostanete spolehlivě do cíle Vaší cesty a zažijete přitom zábavu v té nejlepší kvalitě.

Elektromechanické řízení

Elektromechanické řízení
Elektromechanické řízení

Do cíle dojedete s lehkostí. Elektromechanické řízení vozu Multivan 6.1 Vám poskytuje aktivní i adaptivní podporu v téměř všech jízdních situacích. Nová koncepce posilovače řízení je ve voze Multivan 6.1 navíc základem pro nejmodernější asistenční systémy.

Asistent pro kompen­zaci nárazového bočního větru

Teď už si může foukat, jak chce: Asistent pro kompenzaci bočního větru je jednou ze součástí elektronického stabilizačního systému, která prostřednictvím automatického přibrzdění jednotlivých kol pomáhá udržet vůz ve stopě při nárazovém bočním větru.

ParkPilot s aktivní ochranou boků vozidla

Ve voze Multivan 6.1 zažijete pocit bezpečí kolem celého automobilu. ParkPilot s aktivní ochranou boků vozidla² monitoruje prostor po stranách vozu a opticky i akusticky varuje řidiče při kritickém přiblížení k překážkám nebo chodcům.

Asistent pro vyjíždění z parkovacího místa

Asistent pro vyjíždění z parkovacího místa "Rear Traffic Alert" varuje řidiče při couvání z parkovacího místa a při manévrování. V kritických situacích systém automobil automaticky nouzově zabrzdí a může tak snížit následky nehody.

Seznamte se s ním!

Nový a ještě lepší Volkswagen Multivan 6.1

###message