Volkswagen Passat

01_web
01_web
02
02

Auto roku 2015.

Na dosaženém úspěchu je nejkrásnější to, že ho konečně máte před očima. Nebo se z něj můžete dívat na okolní svět. S vozem Passat můžete dokonce obojí, protože Vás zaujme jak zvenčí, tak i zevnitř. A zaujal i porotu soutěže "Car of the Year" a "iF Gold". V obou anketách se Passat stal vítězem pro rok 2015.

03
03

Suverénní jako Vy.

Suverenita je výsledkem jedinečné síly. A také schopnosti tuto sílu projevit. Na voze Passat je okamžitě patrné, jak je inovativní. K nejmarkantnějším prvkům, které zaujmou na jeho exteriéru, patří výrazně tvarované LED světlomety* a zadní světla tvořená LED diodami, stejně jako dynamické boční linie. Velmi elegantní je také dlouhý rozvor a krátké převisy karoserie.

04
04

Ideální pro podnikání. A také pro podnikání výletů s rodinou.

Skutečně manažerské kvality. Ať už se jedna o obchodní schůzku nebo o velký rodinný nakup, Vás všedni den nutně potřebuje pevný řad. Dobrou zprávou je, že Passat i Passat Variant Vám to vždy usnadni. Dveře zavazadlového prostoru se díky komfortním funkcím „Easy Open“ a „Easy Close“1⁾ automaticky otevřou a opět zavřou v případě, že pravě nemate ani jednu ruku volnou. Objem zavazadlového prostoru až 1780 litrů u vozu Passat Variant a nova koncepce prostoru se postarají o to, aby Vás automobil byl stejně dobře uklizeny a organizovaný jako váš diář.

Líbí se vám?

Objednejte si zkušební jízdu.
Kontaktujte nás.

###message